Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

helal olsun memleketin yurtsever halkina

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Etti mi 40

İlgili başlıkta geriye doğru gidilince benim "binlerce araç" yazdığım ortada. Böyle olduğu halde sırf güzelim konuyu trollemek için çabaladınız. İş,güç,babam derken çektiğim filmi paylaşamadım, arada uğraştım beceremedim...Aha işte film orada. Otur say çok biliyorsan kaç araç varsa. Yanına da ekürilerini al.

senin ve ekürilerinin hak ettiğiniz cevap şu olmalı...

Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

sipeyskeyk said:

Etti mi 40

İlgili başlıkta geriye doğru gidilince benim "binlerce araç" yazdığım ortada. Böyle olduğu halde sırf güzelim konuyu trollemek için çabaladınız. İş,güç,babam derken çektiğim filmi paylaşamadım, arada uğraştım beceremedim...Aha işte film orada. Otur say çok biliyorsan kaç araç varsa. Yanına da ekürilerini al.

senin ve ekürilerinin hak ettiğiniz cevap şu olmalı...

Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

Yaklaşık 100 otobüs.

sadece benim şu filmde sağlı sollu park etmiş en az 200 tane otobüs var. ve en az bu kadar otobüste gişelerden hemen sonra vardı. neyse. zaten benim mevzum binlerce otobüs mevzusu değil. konunun özünü dağıtmak isteyen arkadaşlar yüzünden konu dağıldı ne yazık ki...o gün silivri'de çok büyük bir kalabalık vardı...bunu benim çektiğim film de şüpheye mahal bırakmayacak şekilde kanıtlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Memphis7 said:

o deilde çetin abi merak ediyorum o fotoyu bulmak için googlea cevap veremedi yazip, kaç sayfa ileri gittin xP

valla gugıla yazdım, kafama yatan (yanılmıyorsam 3üncü)satırdakini tıkladım...sonra imgur.com'Dan çevirdim...napim olum,sizin gibi bilgisayarla birlikte doğmadım ki:))) ilk bilgisayar kullanmam ilk iş yerimde 1998 temmuzunda oldu...idare edin artık.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Gişelerden sonrakilerin kanıtına sahip olmadığı için sayıyı 200 kabul ediyoruz.

O yüzden binlerce otobüs dediğin için yine haksızsın abi, üzgünüm.

yavrum, binlerce otobüs demedim diyorum, hala binlerce otobüs diyorsun. :) binlerce araç dedim ve zaten şu benim filmde de binden fazla araç var. çekmediklerimle de rahatlıkla binlerce araç oluyor...

ve işin özünü engelleme-trolleme,b.k etme girişimlerini kınıyorum. o gün, orada çok büyük bir kalabalık vardı. NOKTA.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...