Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankarada domuz eti

Fakkoo

Öne çıkan mesajlar

DeathLord said:

Tavşan ama inanılmaz lezzetli bişey merak edicekseniz onu merak edin öyle söyliyim.

bikere yedim tavşan eti.inanılmaz derecede iyiydi(tu)

Buarada naptınız abi dana domuzdan pahalı falan?Domuz fakir avrupalı eti işte.Bizdeki tavuk hesabı.Ama daha öncede dedim kötü abi tadıkokusu.

Ek:İyi markalarda var gerçi tamamen genellememek lazım.sandviçle falan löpür löpür gidiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çoğunuzda şahsi fikrini belirtmekle birlikte empoze etmek var.Çok yanlış bi düşünce yapısı bu.Hayır sadece soruyorum nerde bulabilirim tadını denemek istediğim için dedim. Özenti oldum çok ciddi anlamda sıkıntı bu.Sokaktaki Düşük dar gelirli insanlar var ya hani kendileri gider karı kıza sarkar ama ana baca katıldı mı hulk kesilirler aynı mantık hiçbir fark yok gerçekten.Sizin durum ciddi anlamda vahim.Zaten birşey ters geliyorsa onun hakkında kötüleyici konuşmak nedir 2013 e girdik insaf ya semi şakirtlik yapmayın.Yorumlara bir bakıyorsun Bamyacı tipler paso.
Sosyal ağlarda paylaş

Ankara'da domuz eti illa yemek istiyorum diyorsanız, Yemeksepetinden bile sipariş edebiliyorsunuz arkadaşlar, restoranın adı Peperoncino.

Izgara Domuz Pirzola (Domuz eti içerir.) Kibrit patates ve karışık mantar sote ile 45,00 TL

Bak bu da ilgili menu item i.

Hadi hayırlı traşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...