Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TUDelft'e başvurdum

Chemical

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
abi o kadar projeden sonra bence tudelftten daha iyi yerlerde de şansın olabilir. bir stanford, mit zor o ortalamayla çünkü ortalama konusunda çok tutucular. eğer ordan tanıdık biri yoksa genelde riske girip 3.5 altı adam almıyorlar adamlar olaya çeşitlilikten doğan başarılı sonuçlar kafası ile değil risk minimizasyon kafası ile bakıyorlar. istersen yaratıcılık sıfır bir çinli ol lisansta hayvan gibi çalıştıysan ama pek bişey yapmadıysan mühendislikte uygulamalı matta falan şansın daha yüksek. ama endtasda falan projelerin daha ağırlıklı olacağını umuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

bir stanford, mit zor o ortalamayla çünkü ortalama konusunda çok tutucular. eğer ordan tanıdık biri yoksa genelde riske girip 3.5 altı adam almıyorlar adamlar olaya çeşitlilikten doğan başarılı sonuçlar kafası ile değil risk minimizasyon kafası ile bakıyorlar. istersen yaratıcılık sıfır bir çinli ol lisansta hayvan gibi çalıştıysan ama pek bişey yapmadıysan mühendislikte uygulamalı matta falan şansın daha yüksek. ama endtasda falan projelerin daha ağırlıklı olacağını umuyorum

Survival of the fittest'ın on numara tanımı olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...