Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkcell Canlı Destek Hattı Fiyaskosu

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

di said:

Lan Mayhem'mis ya. Kazandigi onca hediye icin yedigi gereksiz beddualar sonunda ise yaramaya baslamis demek ki. sdf

ahah sende beddua ediyordun dimi itiraf et

0ne said:

ahaahh hakan...web tasarımcı adamsın, önce google'a sorman gerekirdi..

bide yıl 2013 hala türkcell mi kaldı, kalitesine bişey dediğim yok ama bi insan bu kadar göz göre göre kazıklanmaya çalışılmaz yani.

p.s: bi ara görüşelim cnms.

kalite ney lan? bu mu kalite ahah

ps: karşılaşırız yine bir yerlerde asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem said:

di said:

Lan Mayhem'mis ya. Kazandigi onca hediye icin yedigi gereksiz beddualar sonunda ise yaramaya baslamis demek ki. sdf

ahah sende beddua ediyordun dimi itiraf et

Ahah. Yok lan, ben built-in bedevi oldugumdan ugrasmiyorum cekilisle neyim, haliyle baskasinin bisey kazanmasi etkilemiyo hic. =)
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

yok, avea'nın çekmediği yerlerde tcell çekiyo, kaliteden kastım o. Adamlar daha yaygın, tabi tcell/vodafone 900 bandında, avea 1800 o açıdan da etkisi var.

Ama aynı fiyatlandırmayı sunsa tcell'e geçerdim.

Nereye gidiyorsun sen avea çekmeyecek. Bütün günü ev-iş-avm geçmiyor mu %90 milletin. Ne çekmemesi
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Konuya gitmek icin tiklayin: http://forum.paticik.com/read.php?62,6830361,6830735#msg-6830735
0ne said:

yok, avea'nın çekmediği yerlerde tcell çekiyo, kaliteden kastım o. Adamlar daha yaygın, tabi tcell/vodafone 900 bandında, avea 1800 o açıdan da etkisi var.

Nereye gidiyorsun sen avea çekmeyecek. Bütün günün ev-iş-avm geçmiyor mu %90 milletin. Ne çekmemesi

metro istasyonları, bazı binaların -1. katları vs, oralarda iş telefonum full cekerken, kendi kullandığım avea hat 1-2 diş çekiyo yada hiç çekmiyo. 3g'den internete bağlanmayı geçtim edge bile çekmiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

Bu tür callcenterlarda o konuştuğunuz elemanlara öyle herşeyi yapabilecekleri bir windows yüklü bilgisayar vermiyorlar. Çok çok düşük enerji tüketimi olan, baya güçsüz işlemcisi olan hddsi olmayan, RAM'i de baya kısıtlı olan makinalar oluyor. (Bunlar thin veya zero client diye geçer)

Böyle donanım da sanallaştırma gibi çözümlerle çalışır. Yani adamın bilgisayarı bi sunucu kümesinden çalışır ve sadece adamın yapacağı işi görür, başka hiç birşey göremez. Windows'un start butonunu bile göremez orada.

Tamamen kullandıkları altyapının mühendislik kalitesine bakıyor yani olay. Madara olmuşlar o ayrı.

reply

Mayhem said:

ha bu arada lcd monitörlerin arkasına taktıkları dandikten minicik all in one pc kasaların etkisi büyük bir oranda etkili bu aksaklıklara. geçenlerde trcell iletişim merkezindeki bilgisayarda bizzat kendim şait olmuştum 32kbps dial-up internet hızında çalışıyorlar resmen. yani ben google yazdığımda bir 18 saniye sonra falan anca indexlemişti siteyi asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

0ne said:

Nereye gidiyorsun sen avea çekmeyecek. Bütün günü ev-iş-avm geçmiyor mu %90 milletin. Ne çekmemesi

bizim apartmanda çekmiyor avea. şehrin merkezi (göbeği) 3-4 senede bir şikayet dilekçesi yazarak iyileştirme yapılmasını talep ettim. 2 defa apartmana gelip sinyal seviye testi yaptılar ve kendilerinin başarısız olduğunu gördüler fakat baz istasyonu kurulumunu bir türlü beceremediler.

buda böyle bir hikayemdir.

edit: şehrin göbeği olmasını geçtim 4. kattayım birde. gerçi apartmanın en üstünde de çekmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...