Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zenginim

cempostaci

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

Bununla gelme ama be abi :) tmm ok mayoya 500 lira veriosun anladık da

Şunlar çok daha sinir bozucu:

Kanka yazı bekle Bodrum Türkbükü Maça Kızında arkadaş partisinde ödediğim bir hesabı atarım buraya:)

Geçen sene 27.000 tl fatura getirmişlerdi:)
Sosyal ağlarda paylaş

yahu verirsin verirsin de, sen kendi işini kurmuş bir şekilde bu parayı kazanan adamsın. kazanıp verirsin 27k tl. ama bu resimleri koyanların yaşı 16 18. adam gidip 36k eur ederinde içki açtırıo fln. gerçekten RKoI sınırına yaklaşamazsın gibi geliyor bana (ki yaklaşma zaten. ne gerek var.).

edit; o faturada 101 kadeh varmış sanıyorum pardon tek şişe değilmiş o. ha farkedio mu? etmio tabii
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

yahu verirsin verirsin de, sen kendi işini kurmuş bir şekilde bu parayı kazanan adamsın. kazanıp verirsin 27k tl. ama bu resimleri koyanların yaşı 16 18. adam gidip 36k eur ederinde içki açtırıo fln. gerçekten RKoI sınırına yaklaşamazsın gibi geliyor bana (ki yaklaşma zaten. ne gerek var.).

Olm ben sana bi olay anlatayım. Zengin abilerden biri reinaya girer o zamanlar canlı müzikde yapiliyor demet akalin vardi sanirsam.

Sanatçı ile seyirci arasında muhabbet geçiyor bana hala şampanya açtıran olmadı diye.

Zengin abimiz bağırıyor 5 şişe şampanya açtırın diye. Orada aralara sızmış dah ayeni 18 ini doldurmuş genç liseli atak yapiyor benden 10 şişe diye.

Zengin abimiz duruyor 20 şişe olsun diyor. Liseli babasının gelirinin daha çok olduğunu düşünüp 30 şişe diyor.

Zengin abimiz eyvallah diyip çocuğu selamlıyor ve kalkıyor masadan çıkıyor mekandan.

Çocuk 3 saat mest bir şekilde takılıyor taki hesabı isteyene kadar. Mekan müdürü gelip cocuğa hesabınız 3 saat önce kalkan X kişi tarafından ödenmiştir beyfendi cevabını veriyor.

O tür fişler birazda reklam gibi geliyor. En güzel reklam elden ele fakirlerin sosyal medyada dağıtacağı ve 3. dünya ülkelerine direk bedavadan reklam olacak fişlerdir.

Böylelikle bu 3. dünya ülkesi zenginleri hemen oraya gitmem millete hava atmam lazım diye düşünecektir.

Ha gerçek olabilir mi tabii ki :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...