Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Verilik 2 aylik HideIPVPN hesabi

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ücretsiz VPN nin mantığı yok benim kafamda ... birşekilde Bağış toplamıyor veya reklamlardan para kazanmıyor ise... Para kazandığı bambaşka illegal bir yoldur ve bu sizi kullanarak olmaktadır.

O yüzden Kesinlikle önermiyorum ücretsiz hiç bir servisi. insanları enayi yerine koymak hoşlarına gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Spotflux reklamdan para kazaniyor. Google reklamlarindan. Spotflux tum reklamlari filtreliyor ama Google reklemlarina sana uygun sekilde izin veriyor.

DNSCrypt + Spotflux public wifi icin en iyi guvenlik para vermeden. Iki legit firma, Amerika kokenli olduklari icin de guzelde denetleniyorlar. Sen yasadisi bir sey yaparsan bilgilerini verir tabii ama Spotflux, hak da edersin pekala bunu. VPN'nin amaci torrent indirmek ya da baska illegal islerde bulunmak degil, devlete karti guvenlik hic degil. Ucuncu kisilere karsi guvenlik ve sansuru kirmak sadece. Dedigim gibi, VPN ile Netflix izlemek de suc degil cunku zarar gormus biri yok ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

ya onlarda şöyle bi sorun olmuştu bi ara hardcore warezci gibi takılırsan digital hertürlü yasadışı olaya account kapatıyorlar... sıkıcı oluo ama normal işini bitirip çıkacak biri için gayet güzeller

edit: ha tabi okadar mükemmel hız bağlantı beklemesinler :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
gerge dostum , ballandıra ballandıra anlatıyorsun açıklamalı falan iyi güzel hoş da ; 3mbit ile 720p izliyorum sorunsuz kalitesi demişşin..biz de gaza geldik hideivpn den us paket aldık , 10mbit internet var ..yurtdışı 250ms den aşağı inmiyor 0.5 ile 1.5 mbit arası dolaşıyorum max, satirasyon çok fazla.. netflix görüntüler berbat. var mı bir çözümü ? turkcelltv den film alsam izlesem daha kalitesi yani uğraştığıma deymedi açıkcası...

düzeltme : sstp daha hızlı çalışıyor. pptp sürünüyor açıkcası. normalde sstp nin daha yavaş olması gerekli encryption özellikleri dolayısı ile neyse şimdilik idare ediyor gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...