Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kabonet "teyy!"

Raven

Öne çıkan mesajlar

said:
Diğer yandan, Türk. Telekomünikasyon A.Ş. Telekomunikasyon Kurumuna Kablo TV İnternet hizmetleri için yeni bir fiyat tarifesi(ADSL ile uyumlu) sunmuş olup, yakın bir sürede bu tarifenin de çıkması beklenmektedir. Bu tarife çıktığında sayın kablo Tv internet abonelerinin internet hizmetleri için ödeyeceği fatura bedellerinde lehlerine daha da önemli düşüşler olacağı umulmaktadır
[signature][hline]I Love Liv Tyler | IP Adresim Ne ? | BedaXa |
Matrix Code System
Sosyal ağlarda paylaş

abi dedigim gibi siz iki aydir odemiorsunuz bizim interaktif kabloya devlet el koymustu(cem uzan vs falan) 1 seneyi askin suredir ben sadece 37milyon veriorum hizmet bedelini almanaya kasarlarsa bana feci girecek 500milyon falan yandim anasini satim ya[signature][hline]ErnestRulazz..
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbişi anlamadım[signature][hline]BabacumMostors, 18 Kasım 2004 19:39 tarihinde demiş ki:
-neden?
-ebenin örekesi adam gibi sus da neden diyinceye kadar beni
dinle hıyar bir bildiğimiz var ki anlatıyoruz. neden miş.. sensin neden.. delirtmeyin beni sorgulamayın beni!! ırz düşmanları hayvan oğlu hayvanlar yeteer!!!

Yıldızlar bizi aydınlatacak..
Sosyal ağlarda paylaş

azmo sana mail geldi mi bilmiyorum ama kablonet ile görüşmem sonucu adamlar hala indirim yaptık daha ne istiyorsun modundaydılar.Şuanki ücret sistemide aşağıdaki gibi

64k+64k 36mio telekoma - 15mio kablonete
128+64k 72 telekom - 25 kablonete
256k 100küsür telekoma - 45 kablonete
512k 200civarı telekoma - 75 kablonete

kablonete telekomun düşündüğü indirim bu muydu diye sorduğumda evet dediler ama zannetmiyorum büyük olasılıkla adam bilmiyordu konuyu.bunların üzerine ne kadar indirim yapsada fiyat olarak adsl'in ücret olarak yanına yaklaşamayacaktır benim tahminim.O yüzden adsl'e geçicem bu destek parası bardağı taşıran son damlaydı.Hatta kablonetteki adam destek parasının neden arttığını sorduğumda önce hızınız artıyor ondan artıor dedi sonra anlattım 512'yede aynı hizmet 64'e de aynı hizmet veriosun artan ne diye sorduğumda da bişiler geveledi saçmaladı sonra bende dayanamadım kapadım telefonu suratına.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada birşey daha eklemek istiyorum diğer mesaj ile alakasız olduğu için yeni post atıyorum.

bneim şuan 72milyon telekoma ödemem gerkeiyor 128kablo anlaşmam var ama faturada 100milyon civarında geldi.74milyon kdv ve ötv hariç üstüne onları katınca 100 fatura etti.Bildiğim kadarıyla kdv ve ötv bu fiyata dahildi.Ama faturada dahil etmemişler sizde durum nasıl acaba kablo kullanıcıları yanıtlayabilir mi bunu? Kasım ayının faturası bu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 20 Kasım 2004 14:06 tarihinde demiş ki:
Onlyreal'e soylenen su andaki sistem sallamis yani, yeni tarifede 79 milyon olcakmis 512, bizim bayi oyle diyor 2-3 bayiye daha sordum hepsi ayni seyi soyledi.

79 milyon olan aylık destek bedeli yani sadece kablonete vereceğin miktar.eskiden 177milyon gibi birşeydi bu onu indirdik indirdik diye millete kakalamaya çalışıyorlar.Bunlardan başka telekoma ödeyeceğin parada var .512 için 200milyona yakın bir ücret.

ama bu bahsettiklerim sadece şuanki durum telekomun yapacağı indirimden sonra fiyatlar düşecektir tabi, ama adsl ile aynı duruma geleceğine inanmıyorum açıkcası, çünkü hala 512 kablo için 75milyon destek bedeli alıcak biz diyor sadece kablonet.bu durumda telekomun 25 milyon gibi bir ücret talep etmesi lazım ki bu mümkün değil.

edit:noktalama ve imla..

[Bu mesaj Mosquito tarafından 20 Kasım 2004 15:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben ayrılıyorum abi türk vatandaşlığından ya evden çıtkığım yok niye devlete para vermek zorunda olayımki ne yani ben başkalarının içine sıctığı yollara kullandığım tek olay olan kablonetimden para vermekmi zorundayım

nedir abi bu vergi

yiyolar işte okadar masraf harcıyacaklarına niye masraf yapıyorlar salak hortumcular yüzünden geri zekalı insanları bi indirseler yerinden be
deviricem şu devleti o olucak:)[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw ben Kablonet e üye olmaya kalksam şu tarih itibariyle neye ne kadar para bayılmak zorundayım - 64 k bağlantı için - modemidir falan ne kadar ayrıca aylık ücret[signature][hline]Your feelings
I can't help but rape them
I'm sorry, I don't feel the same
My heart inside is constantly hating
I'm sorry, I just throw you away
Sosyal ağlarda paylaş

peki ben sözleşmeyi yaparken kesinlikle böyle bir şeyden bahsedilmiyordu,bu durumda benden para felan tahsil etme hakları yok öyle değil mi? bu arada,beylikdüzüde siemens-teknotel hizmet veriyor ve sanırım onlar zaten hizmet bedeli felan almayacaklardı,yanılıyor uyum?[signature][hline][|||||||||| ___Dialer__LOADING..._________]
Sosyal ağlarda paylaş

hocam sen neyden bahsediyorsun ya şuan öyle birşey yok.
Tek yaptıkları eski fiyatlarına DESTEK BEDELİ eklemek.şuan ki fiyat tarifeseni daha önceki postlarımda yazdım.Artıştan falan bahsedilmiyor 1ay 2 ay sonra veya 1 yıl sonra ne olur bilemem ama zaten uzun bir zaman bekleyerek geçirdim ve daha fazla kuzu kuzu beklemek istemiyorum.Adsl'e geçicem en kısa sürede.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ben fiyatlarda hiç bir fark gorebilmis degilim hala..
anlamis biri varsa, acarsa iyi olur :)[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 67)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya neler sacmalıyosunuz sız ya

Kablo'da ındırım olacak dıye haberler cıkıp herkes beklerken hıc bır guvenılırlıgı olmayan oradan buradan kulaktan dolma haberlerle

YOK INDIRIM BINDIRIYOLAR KAFAMIZA dıye ortalıgı ayaklandırıyosunuz...

Hele bi durun, anlasılır yakında

Haa ama sunuda solıyım eger gercekten Oyle bırsey olusa allah topunun cezasını versın...[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...