Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuzey Kore 1953 Ateşkes Anlaşmasının Son Buldugunu Ilan Etti

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

tamamnerd said:

Flassh said:

escape değil ya, banlanıp banlanıp gelen bi ergen. yahudi muhabbetinden başka bir şey yapmaya beyni basmadığı için tanınması kolay oluyor

ne diyorsun ustam ne zaman geldim yahudi muhbbeti yaptım saçma sapan konuşuyonuz
daha 1 hafta olmadı siteyi bulanı starcraft tur-1 den bi arkadaşım dedi al paticik oyun sitesi gir diye üye oldum geldim kaç bin mesajım var diye artislik yapıyorsun o şöyle bu böyle
yasaksa yasak diyin banlayın bu bölümden gidip starcraft dota 2 de takılayımsın
Sosyal ağlarda paylaş

şu ana kadar bana yazılanların özeti şu

BUNUN FEYKISIN BANLAAANAN

SEN IĞRENÇSİN NEFRET EDİYORUM SENİN YÜZÜNDEN HERKES ÖLDÜRÜLMELİ SENİN GİBİLER İĞRENÇ

İTİRAF ET FEYKFAKE İTİRAF ETTTTTT

adam akıllı argümanlarla gelin ne öyle artis artis sen şöylesin ben böyleyim. dediklerime karşıt fikrin varsa gel konuşalım yoksa niye saldırıyon herkes seninle aynı görüştemi olucak. fenerli diye adamı döven galatasarylıdan farkınız yok bide entelim diye artislik yapıp ahkam kesiyorsunuz

tawheedmidir nedir o ağır trollüyor bariz bi fake falan arıyorsanız o herif işte bu kadar mal olmayın. tam sizin kafa yapınızdan, bu sitenin sakinleri şöyle böyle diyip resim atıyor ad hominemci sizin gibi (:D
Sosyal ağlarda paylaş

tamamnerd said:

şu ana kadar bana yazılanların özeti şu

BUNUN FEYKISIN BANLAAANAN

SEN IĞRENÇSİN NEFRET EDİYORUM SENİN YÜZÜNDEN HERKES ÖLDÜRÜLMELİ SENİN GİBİLER İĞRENÇ

İTİRAF ET FEYKFAKE İTİRAF ETTTTTT

adam akıllı argümanlarla gelin ne öyle artis artis sen şöylesin ben böyleyim. dediklerime karşıt fikrin varsa gel konuşalım yoksa niye saldırıyon herkes seninle aynı görüştemi olucak. fenerli diye adamı döven galatasarylıdan farkınız yok bide entelim diye artislik yapıp ahkam kesiyorsunuz

tawheedmidir nedir o ağır trollüyor bariz bi fake falan arıyorsanız o herif işte bu kadar mal olmayın. tam sizin kafa yapınızdan, bu sitenin sakinleri şöyle böyle diyip resim atıyor ad hominemci sizin gibi (:D

kardeş sen de dün,irc ye girip bu nickle,ben cipetpetim demişsin ninja ya,ağır fake sensin sus otur yerine zındık
Sosyal ağlarda paylaş

SOREN said:

seninle kim niye tartışsın yaa... pff...

oku öğren

http://1.bp.blogspot.com/-29c_4iI0cSY/US9IEgp_FVI/AAAAAAAAcbo/msVqRx3_O7A/s1600/Do-not-waste-your-time-with-dumb-peoples+geek.jpg

mark twaini bilmiyorsan, "Concerning The Jews" yazısını oku.
kimden alıntı yapmadığını bilmeyen bir adam.

ateistiz özgürüz bizden farklı fikri olan ya fakedir,ya gerizekalı ırkçı zart zurt . aaa ama cevap veremiyorum yönetim nerde
Sosyal ağlarda paylaş

bütün yahudiler dinleri gereği siyonisttir bu net ve kesindir. o orthodox yahudiler tamamen yalan,yahudilerin uydurduğu bir durum,ki onlar yahudilerin 1% ini bile zor teşkil ederler ancak sen tabiki argümanını o 1% üzerinden ilerletirsin.şu an dünyadaki çoğu yahudi israil ve amerikada ve bu iki ülkeninde savaş suçlarını zartını zurtunu saymamı istemiyorsun herhalde?

bu arada konu çok kaydı kusura bakmayın , kuzey koreye gelince yeni geçen lider babası gibi olamadığı için pek destek almıyor eski fanatik kitleden(silah zoruyla yine destek alıyor tabiki) o yüzden sağa sola tehdit savurup ülkem en iyi propagandası yapıyor başka da bişey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

bak siyonismin tanımı
"Zionism (Hebrew: ציונות‎, Tsiyonut) is a form of nationalism of Jews and Jewish culture that supports a Jewish nation state in the territory defined as the Land of Israel"

bir insan yahudiyim diyorsa siyonisttir. öbür türlü ya yahudi değildir,yada tatlısu yahudisidir ve kaale alınmamalıdır. kendilerinin seçilmiş olduğuna inanması,ve kutsal toprak inancı bütün yahudilerde ortaktır,siyonism de zaten bunu amaçlayan bir akımdır."controlled opposition" kısacası o orthodox yahudiler.

yahudi olup siyonist olmamak,müslüman olup allaha inanmamak kadar saçma birşeydir.
Sosyal ağlarda paylaş

bi noktaya kadar teroristtirler,öyle olmak zorundalar. sen müslümansan biri senin peygamberine kitabına hakaret ederse,teroristlik yapmakla hükümlüsün.
hristiyanlardada aynı şey geçerli ancak iki dindede herkes kafaya göre yumuşatıp katılaştırdığı için kim nedir konuşamıyorsunuz tam olarak.

hatta o insanlarla dost olan insanlar bile öldürülebilir.
"Allah Teala Kur’an-ı Kerim’de şöyle buyurmaktadır:

Arzu ettilerki kendileri küfre saptıkları gibi sizde sapasınız beraber olasınız.Bu sebeple onlar allah yolunda hicret edinceye kadar içlerinden dost edinmeyin.Eğer bundan yüz çevirirlerse yakalayın ve bulduğunuz yerde öldürün.Onlardan ne bir dost edinin ne de bir yardımcı."
Sosyal ağlarda paylaş

adam siyonizmi yahudi milliyetçiliği sanıyor ya. çocuğum, her yahudi siyonist değildir ve yahudi olmayan siyonistler de vardır. wasp, ingiliz (ingiltere'de yaşayan yahudi değil, ingiliz ingiliz) siyonist var. onları ne yapacaksın peki?

okuduğun beş tane kitabın fotoğrafını çekip foruma koyup ondan sonra tepki alınca "tamam, forum silinebilir" diye mesaj atınca entellektüel rpsi yapamıyorsun. kusura bakma hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım iki-üç sayfadır bana laf atıyor gülüyorsun. sonra gelip anti semitik adamdan alıntı yapıyorsun.
verdiğin o wasp örneği birşey ifade etmiyor. zenci beyaz üstünlükçüleri de var. yahudi/yarı yahudi naziler var. türk olup kürt milliyetçiliğini destekleyenler,pkklılar var. bu azınlıklar üzerinden tartışamayız. yazdığın her mesaj kişisel saldırı içeriyor,başka hiç bir niteliği yok.

ben vikipediden tanımını yapıştırdım oraya.
"Siyonizm, Filistin'de Yahudiler için yeniden bir vatan kurulmasına destek veren uluslararası Yahudi siyasi hareketi. Söz konusu alan, Tevrat'ta bahsi geçen ve İsrail Diyarı (İbranice: Eretz Yisra'el) adı verilen topraklardır." al türkçesi buda. başka bi tanımın varsa buyur yap ondan tartışalım.Şabos goy olan azınlığı örnek vermeden.
Sosyal ağlarda paylaş

tamamnerd said:

arkadaşım iki-üç sayfadır bana laf atıyor gülüyorsun. sonra gelip anti semitik adamdan alıntı yapıyorsun.
verdiğin o wasp örneği birşey ifade etmiyor. zenci beyaz üstünlükçüleri de var. yahudi/yarı yahudi naziler var. türk olup kürt milliyetçiliğini destekleyenler,pkklılar var. bu azınlıklar üzerinden tartışamayız. yazdığın her mesaj kişisel saldırı içeriyor,başka hiç bir niteliği yok.

ben vikipediden tanımını yapıştırdım oraya.
"Siyonizm, Filistin'de Yahudiler için yeniden bir vatan kurulmasına destek veren uluslararası Yahudi siyasi hareketi. Söz konusu alan, Tevrat'ta bahsi geçen ve İsrail Diyarı (İbranice: Eretz Yisra'el) adı verilen topraklardır." al türkçesi buda. başka bi tanımın varsa buyur yap ondan tartışalım.Şabos goy olan azınlığı örnek vermeden.

http://www.venganza.org/images/PiratesVsTemp.png

derhal korsna sayısını arttırmamız lazım, data var boru diil
Sosyal ağlarda paylaş

tamamnerd said:

ırkçılık suç değil forum kurallarında yazıyormu yazıyorsa kusura bakmayın ne diyim dandik solcu avrupa ülkelerinde yaşamıyoruz gerçekleri konuşunca zart hapse tıkılmıyoruz bu konularda en azından.

evet yasak, iyi oku bir daha.
Sosyal ağlarda paylaş

amerika ICBM testlerini ertelemiş durum kızışmasın dahada diye, rampalara fuzelerin taşınıp monte edidiği de konfirme edilmiş hafta içinde kuzey korenin test için bitane patlatması bekleniyor, caponlar fuze atarlarsa direk fururuz demiş

http://www.news.com.au/world-news/north-korea-fourth-nuclear-test-may-be-planning-a-missile-launch-on-wednesday/story-fndir2ev-1226614547853
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...