Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kasadan vazgeçtim ekran kartımı satıyorum

borcbatagi

Öne çıkan mesajlar

GTX 680 AMP GDDR5 2GB 256BIT NVIDIA GEFORCE DX11 EKRAN KARTI(ZOTAC)

beyler ihtiyacım oldugu için satıyorum abuk subuk yorum yapmayın lütfen 100 verim 200 verim filan

aha burda 0ı var inceleyin forumlarda yorum okuyun filan aletin ne iş yaptığını çözün

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/zotac-zt-60102-10p-gtx680-amp-gddr5-2gb-256bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=61580

kutusu garantisi vs alayı sağlam 5. ayını doldurmadı öle zorlayacak bişeyde olmadı kartı dotadır diablodur vs oynandı bi süre hepsi o ankara içi satış dışarısı bozar beni...
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

teklifim hala geçerli.

gayet memnun kalırsın alışverişten de, Şak diye eline geçer para anında. yok kaynımdan alıcam, yok dayım 100 lira eksik verdi gibi bahaneler bizde olmaz.

dostum 750 ederi değil aletin donanımhaberde orda burda işin çakalı olmuş iş yapamayan ne kadar bilgisayarcı varsa onu bunu düdüklüyor orda 800e satıolarmış ordan aldığın malzemeyle için rahat edecekse 50 lira ben sana vereyim pazar günü 800e al
Sosyal ağlarda paylaş

750 ederi diye ben diycektim de demedim sdf

sıfırı da ayrıca 1500 civarı değil, vatanın %25 bindirimli fiyatlarına kanmayın

http://www.kocpa.com/Urun/Zotac-GTX680-AMP-2GB-256Bit-DDR5-16X-pmu3558.html

dh da da 800 e satamıyorlardır o kartı emin ol , satan da ln2 sinden waterboxına anasını bellemiştir o kartın

neyse bu kadar yeter

/ balta off
Sosyal ağlarda paylaş

borcbatagi said:

dostum bol şans tanıdıktan alacağın kartla ben 900den aşağı düşünmüyorum ilgilenen varsa
belki öledir 2. el biraz düşer fiyat tabi vatanın fiyatlarına kanmak filan deil mevzu daha ucuza satan bir yer biliorsan bi linkle bende bakayım

bak dh a da başlık koymuşsun.

825 liradan aşağı düşmüyorum diyen bi adamla 4 sayfa taşak geçtiler ve kart 4 aydır hala satılmadı. adam inadım inat diyo.

sen de onun yolundan ilerleyebilirsin, adam gayet xp aldı ama hala genkleniyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...