Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çanak anten delici vol.2

Lithran

Öne çıkan mesajlar

Hani zorlarsa yani. madde 39 dan olabilir. olmaz da yani. olamaz değil. hakime bakar.

madde 39

MADDE 39. - (1) Suçun işlenmesine yardım eden kişiye, işlenen suçun ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını gerektirmesi hâlinde, onbeş yıldan yirmi yıla; müebbet hapis cezasını gerektirmesi hâlinde, on yıldan onbeş yıla kadar hapis cezası verilir. Diğer hâllerde cezanın yarısı indirilir. Ancak, bu durumda verilecek ceza sekiz yılı geçemez.

(2) Aşağıdaki hâllerde kişi işlenen suçtan dolayı yardım eden sıfatıyla sorumlu olur:

a) Suç işlemeye teşvik etmek veya suç işleme kararını kuvvetlendirmek veya fiilin işlenmesinden sonra yardımda bulunacağını vaat etmek.

b) Suçun nasıl işleneceği hususunda yol göstermek veya fiilin işlenmesinde kullanılan araçları sağlamak.

c) Suçun işlenmesinden önce veya işlenmesi sırasında yardımda bulunarak icrasını kolaylaştırmak.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben niye ceza alıyorum ki 18 yaş sınırlaması bile yok bu tarz tüfeklerde 15 16 yaşında bebeler gidip parasını verip alıyor.Ruhsat vs adıma emniyette kayıt olmuyor abi.Hani bilgilendireyim diye diyorum.

Oyuncak değil bu bunun bilincinde olmak lazım 30 40 metreden sonra adam öldürmez .Gidipde zaa alsana bomba deyip 1 metreden adamın beynine ateş edersen ölmesede büyük oranda yaralayabilirsin tabi .

Adam öldürmek için bu seti alabilirsiniz 9mm pellet atar yani kursun gibi bir çok ağabeyimizde var bu tüfekden türkiyede biraz tuzlu tabi 3000+tl

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...