Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu 100 kb lık oyunu bir deneseniz?

PiJAJE

Öne çıkan mesajlar

Ben de çalıştı ama feci takılıyor, hayır anlamadığım şey, bu oyun neden çok iyi bir sistem istiyor ? Benim makina p4 3.0 ht 1024 ram 128 mb fx 5200 nasıl takıla takıla çalışır bu oyun ya ? Bir de nasıl o kadarcık bir dosyadan böyle bir oyun çıkıyor ?

[Bu mesaj kfg tarafından 21 Kasım 2004 20:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 21 Kasım 2004 21:41 tarihinde demiş ki:
100kb yapıcaz diye cross harii kaldırmaları komik olmus =)

Crosshairi bırak o müzikler ile 100kb'ı nasıl aşmadılar onu merak ediyorum ben.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

aynı adamlar daha önce böyle bir video yapmıştı. directx 'in sıkıştırma kapasitesini göstersin diye. 64kb bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam. ve yarım saat boyunca mükemmel efektlerde 3d bir ortamı gösteren bir video izliyordunuz. yarım saatlik o görüntüler nasıl 64kb'yı sığdı diye az kafayı yememiştim.

şimdi oyunu oynadım. girişte yazıyor, o video'dan yola çıkışmış geliştirilmiştir falan diye. oyun bende en ufak bir şekilde yavaşlamadı.

amd 2800+
radeon 9600pro
ve 512mb ram var

oyunu bitirmek 10 dakkaya yakın sürdü. 100kb. helal olsun adamlara. grafikleri de gayet iyi.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...