Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Thunder

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Daesu said:

ala ala dün oynadım 15dk kapadım
şimdi gene 7gb cekiyo
war thunder sen hayırdır

abi saçmalık. 7gb oyuna 7gb patch yapmaya çalışıyo. kapadım açtım şimdi 2gb çekmeye çalışıyo hız 100kb. reddite baktım dev launcher hedesi ile 400mb falan çekiyormuş. anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

bende direk yaptı patchi
1.43 gelmiş

http://warthunder.com/en/news/886/current/

Among the most important changes are:

New air vehicles including the fabulous Ho 229 V-3, several other jet fighters and bombers, piston-engined fighters like the F7F Tigercat and the J7W1
New ground vehicles: the T-35 multi-turreted tank, multiple AA vehicles and more
New locations and maps: Mozdok, Norway, Poland and Tropical Island
Arcade ground battles rework
New hangar design
New environment and weapon sounds
Vehicle presets
Racing mode
New achievements and rewards
Possibility to view detailed armouring model and inner modules locations for the ground forces in hangar
Sosyal ağlarda paylaş

abi help. tikandim kaldim.

rusda mig-3.15 - full upgrade

bb-1 - yak7B gibi ucaklarla bizik yapamiyorum. bnz falan hakgetire kimseyi indiremiyorum alcaliyorum mecburen busefer oneshot yiyip geberiyorum.

cok sancili gidiyor yani. birde lvl 2 butun ucaklarim masallah millet yak9 dan asaagi oynayan gelmiyor nasi is anlamadim.

ne yapayim ne kasayim nasi rahatlarim.
Sosyal ağlarda paylaş

inanılmaz iyi oldu bu yama. şu hangar ve preset olaylarını söyleyip duruyorduk.

uzun yama notlarını okumadım hemen ilk oynayıştan gözüme çarpan şeyler var. solo girenleri ikişer squadlıyor böylece solo daha fazla lion geliyor. beni ilk maçtan squadmate ramledi gerçi ahaha :( :D bir de bazı ses efektleri yenilenmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

su battle rating olayini biraz aciklarmisiniz.

benim mesela 3.7 su anda battle rating lvl 2 butun ucaklarim. beni cogunlukla lvl 3 ucaklari olan adamlarin oyununda oynatiyor.
bende lvl 2 oyuna lvl 3 ucak sokmak icin ne yapmam gerekiyor?
heralde en iyi uc ucagi hesapladigindan diger ucaklari dusuk BR secip girmem gerekiyor fakat kac BR olunca beni lvl 3 oyuna aticak falan belirli bir sistem varmi?
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon said:

su battle rating olayini biraz aciklarmisiniz.

benim mesela 3.7 su anda battle rating lvl 2 butun ucaklarim. beni cogunlukla lvl 3 ucaklari olan adamlarin oyununda oynatiyor.
bende lvl 2 oyuna lvl 3 ucak sokmak icin ne yapmam gerekiyor?
heralde en iyi uc ucagi hesapladigindan diger ucaklari dusuk BR secip girmem gerekiyor fakat kac BR olunca beni lvl 3 oyuna aticak falan belirli bir sistem varmi?

yanlış bilmiyorsam, hangarında X br'li 1 tane bile uçak varsa, girdiğin oyun x+1 ve x-1 uçaklardan oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...