Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucuz parfüm

Masticore

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
ginaly said:

kithnos_1 said:

ginaly said:

pascalnouman said:

dior homme intense

kışın çok iş yapıyoruz keratayla ;)

Bayadır Paco 'nun 1 M yi kullanıyordum , bir değişeyim diyorum.

Kaç krş bu parfüm ? Bir de perşembe yurtdışına gidicem ,(SAW'dan ) duty free olayı ucuz mu hala , sanki bu internetten satanlar onlardan ucuz olur hale geldi gibi bir algım oluştu , doğru mudur ?

240-270 lira arası değişiyor.
mizu'dan almayın bi de. bana çok orjinal gibi gelmedi oradaki.

Mizu'da orjinal satılmıyor olabilir mi cidden ? 1 Million'u oradan almıştım sanki , iyiydi ama hatırlıyamadım , maillere baktım nereden aldığımı bulamadım şimdi.

Böyle bir satıcı var , orjinal olmama ihtimali yüksek midir n11 'de http://bit.ly/17A48YY
Sosyal ağlarda paylaş

eski said:

ya edt mi edp mi kısaca : )
anlamadım emenike

edp erkek parfumu pek yok sayilidir yani
geneli edt dir onu da istersen boyun-kulak arkasi-bilek lokasyonlarindan birine istersen sık dokulu kumaşı olan tisort ve ya atletine sıkarsın tabi en super etkiyi istiyorsan once bi dus alcan o parfumun duş jeli ile ovalican vicudunu sonra deodoranti gezdiricen vucuduna en son olarak da disari cikmadan 5 10dk once de parfumu salican ustune basina
Sosyal ağlarda paylaş

kithnos_1 said:

ginaly said:

kithnos_1 said:

ginaly said:

pascalnouman said:

dior homme intense

kışın çok iş yapıyoruz keratayla ;)

Bayadır Paco 'nun 1 M yi kullanıyordum , bir değişeyim diyorum.

Kaç krş bu parfüm ? Bir de perşembe yurtdışına gidicem ,(SAW'dan ) duty free olayı ucuz mu hala , sanki bu internetten satanlar onlardan ucuz olur hale geldi gibi bir algım oluştu , doğru mudur ?

240-270 lira arası değişiyor.
mizu'dan almayın bi de. bana çok orjinal gibi gelmedi oradaki.

Mizu'da orjinal satılmıyor olabilir mi cidden ? 1 Million'u oradan almıştım sanki , iyiydi ama hatırlıyamadım , maillere baktım nereden aldığımı bulamadım şimdi.

Böyle bir satıcı var , orjinal olmama ihtimali yüksek midir n11 'de http://bit.ly/17A48YY

abi git dükkandan al, en temizi. değmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...