Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Liseli kıza,gizli tanık ifadesiyle ömürboyu hapis cezası

Masticore

Öne çıkan mesajlar

olayın detaylarını bilmiyorum ama gizli tanık ifadesi ile senelerdir yüzlerce general,amiral(içlerinde genel kurmay başkanı, kuvvet komutanları var, yani bir savaş anında Türkiye'yi koruyacak adamlar bunlar),gazeteciler,yazarlar,siyasetçiler,bilim adamları yatıyorlar. Bu haberdeki kız gerçekten suçlu mu,değil mi bilmiyorum. Ama ille de haber olacaksa 5 seneyi aşkın zamandır devam eden <> daha çok yer almalıdır medyada.
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Kumrulardaki bombalı saldırıdan sonra yakalanan terörist kızı da burada savundunuz, sonra gitti polisi öldürdü.. Liseli kız diye bağrınıza bastığınız kız da, eğer terör örgütüyle ilişkisi olmasa bu cezayı almazdı..
Aç olduğu için ekmek çalıp yıllarca cezaya çarptırılan bir zavallıya yakılan ağıtları anlarım da, teröristleri ne diye savunursunuz..

evet yök protestosu yapan insanların terörist olarak tutuklanması çok normal çünkü bunlar solcu, dhkp-c de sol bir örgüt hmm demek ki bunlar terörist olabilir yani gayet tabi bağlantı bulunabilir arada, o zaman napıyoruz yök protestosu yapan eylemcileri tutukluyoruz, üyesi tutuklanmayan bir tane sol öğrenci grubu bırakmıyoruz çünkü hepsi terörist:

hukuk rezaletine karşı muhalefet yapan ve tutuklu öğrencileri savunan, hrant dink davası gibi davalarla uğraşan avukatları da alıyoruz içeriye işkenceye yatırıyoruz, bi yandan da alkış tutuyoruz

http://www.aktifhaber.com/teror-orgutu-dhkp-c-gercegini-anlatti-731250h.htm

hah bak aynen şu kafa, savunma hakkına yönelik saldırıyı "onlar terörist" ti diyerek geçiştirme gayreti, şimdi bunun adı terör evet, terör kitlelerde korku uyandırarak sindirmeye çalışmak hedefine ulaşmaktır. mesela sendikal haklar gaspedilecek, protesto edenleri çat çut dhkp-c üyesi diye alıyorlar içeriye, korku uyandırarak sindirmeye çalışıyorlar.

biz de napalım alkış tutalım o zaman, dhkp-c de her şey günlük gülistanlıkken kuruldu vaktiyle zaten,ülke dikensiz gül bahçesiydi, binlerce kişi gözaltılarında kaybolmadı, işkenceler tecavüzler başını alıp gitmedi, pkk da aynı mevzu, kürtler türklerden bile rahat yaşıyorlardı, şovenizm falan hiç yoktu rahat battı bugün 5 bin gerillaya ulaştı

bi de yani 13 bin "terör" tutuklusu var, 700ünden fazlası öğrenci bunların, gece gündüz ulusalcı basının yaygarasını kopardığı yetmiyor, baya tanıdığın, normal bi adamı bir protestoya katıldı diye alıp 10 ay tutuyorlar içerde üstüne biz ergenekon davasıyla uğraşacaz. tabi oldu, asker seviciliğe bak sen, 12 eylülü yapan bu asker değil adeta ya da sanki içeri alınan ulusalcılar ve askerler piyasacılıkta ve faşizmde kendilerini içeri alanlarla aynı görüşleri paylaşmıyorlar. adamlar hala mesela içeriden akpyi kürtlere yeterince sert davranmamakla "suçluyorlar".

bir de tüm bu ortamda müthiş bir kafa var, asker kuyrukçuluğu "en sol", "en fazla bedel ödenen şey" yani faşizmin dibine vurulan ülkede milliyetçilik kanalıyla muhalefet yapmak çok radikal çok uç çok cesurca bir şeymiş, korkaklar ise yök protestosu falan yapıyor sonra cebinde yumurta var diye 11 yılla yargılanıyor, ne bileyim hrant dink davasını takip ediyor sonra dhkp-c üyesi diye yargılanıp işkenceye maruz kalıyor, ya da işte nevroza katılıyor sonra yine hapis işkence falan, ya da en basitinden bi 10 ay yatıyor. resmen kafayı kırmış millet, asker sevicilik solmuş, acil görev akpyle girdiği egemenlik savaşında yenilen faşist ulusalcıların tutuklularını savunmakmış, bak sen

ama tabi abi bi yerde ben de hak veriyorum, türkiyede faşizm yok, türkiyede emperyalizm yok, türkiye sömürge değil, türkiyede şovenizm yok, cinsiyetçilik yok, hukuk harika, kürtlerin her türlü hakkı var, eşcinseller hollandadakinden falan rahatlar, eğitim desen parasız, sağlık parasız

işte genjler gidiyolar izliyolar "hatırla sevgili"yi gaza geliyolar, che armaları falan takıyolar, tamamen amerikanın oyunu olan pkk, dhkp-c falan akıllarına giriyor, zaten bunların çoğu protestolara katılmak için para alıyor, ondan sonra vay efendim niye 13 bin kişi terör tutuklusu vay efendim siz faşistsiniz, faşizm yok abi sen bu ortamda protesto ediyorsan teröristsin, anadilde eğitim talebi falan bariz pkk kuyrukçuluğu zaten, o parasız eğitim, kamusal sağlık hakkı talepleri nedir bi de? küba gibi mi olalım? siz fidel castronun beslemeleri misiniz yoksa? e gidin çine, gidin koreye, niye türkiyede protesto yapıyorsunuz? vergi ödemeyen pis gecekonduluların evleri yıkılırken niye müdahil oluyorsunuz? sonra vay efendim faşizm, sonra "diyarbakır cezaevinden çıkanların yarısı pkkya katılıyor" "silivriden çıkanlar böle yapıyor" bla bla, açıkça terörizmle tehdit ha bu laflar, gafanızı gırarız olm, inlerinizce vurucaz laaaaa

düzeltme: aslında şimdi bakıyorum da nazlı ılıcak bile daha sağlıklı akıl yürütmüş, yani türkiyede bombalı eylemler var, hmm o zaman liseli kıza müebbet verip iyi yapmışlar nazlı ılıcaktan bile bir kaç adım geri bir kafa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...