Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Planescape Torment ???

SenariouS

Öne çıkan mesajlar

Nedir ? ne değildir ? Başlamadan önce ne yapılmalı neler bilinmelidir ? Patch Yüklenmelimidir ? Online oynanmalımıdır.
Yani Kısaca oyunu yeni aldım ve biraz dikkatlice oynamak istiyorum çünkü duyduğuma göre oyun klasiklerden biriymiş. Nasıl karakter yaratacam, hangi siteden yardım alacam biraz yardım çünkü sanıyorum bu oyunu bitirmiş pek çok insan vardır ve bu şaheseri hakkını vererek oynamak istiyorum...[signature][hline] Everything is clearer now.
Life is just a dream you know,
That's never ending
I'm ascending...
Cowboy Bebop - Blue
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu klasiklerden biri yapan hikayenin muthisligi ve questlerin coklugu ve guzelligi
o yuzden tum bu sorulari at bi yana
patchi bul yukle (asla kotu bir patch gormedim ben bi oyunda stratejik olanlar disinda (ne biliyim nerfleme falan))

birak hic bi guide a bakma
oyunu 3 4 defa farkli karakterlerle dene[signature][hline]I repeat myself when under stress
I repeat myself when under stress
I repeat myself when under stress
I repeat.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten bir ounun ne mal oldugunu bilince tadi kaciyor. bana kalsa hic oyunun konusunu felan da ilmek istemezdim ama oyle bir sey olmasi icin oyun cikmadan bir sene once odama kapanmam ve oyunu alırken ve install ederken gozlerimi acmamam gerekiyor. ki imkansiz.[signature][hline][b]Hepimiz away değil miyiz aslında bu hayatta...[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Torment'ta karakter yaratm konusunda pek bi secenegin yok zaten, illaki fighter baslayacaksin, ability scorelar soz konusu oldugunda, oyun icinde intelligence'a ozellikle onem ver, wisdom'da onemli zira bunlar ile oyunun en onemli aspekti olan dialoglar gelisiyor... ben mage'e gecerim hep oyunun basinda, train olmanin binbir yolu var bulursun birini, zaten oyun icinde enfazla fighter mage yada thief egitimi alabiliosun[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"Do you ever just get down on your knees and thank God that you know me and have access to my dementia?" - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

[Bu mesaj HellHound tarafından 20 Kasım 2004 14:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 20 Kasım 2004 13:50 tarihinde demiş ki:
zaten bir ounun ne mal oldugunu bilince tadi kaciyor. bana kalsa hic oyunun konusunu felan da ilmek istemezdim ama oyle bir sey olmasi icin oyun cikmadan bir sene once odama kapanmam ve oyunu alırken ve install ederken gozlerimi acmamam gerekiyor. ki imkansiz.

hmm haklı gibisin ne bilem son 1.5 yıldır pek oyun oynamadımda (sadece anime sadece anime :P)
Saolun arkadaşlar yardımlarınız için...[signature][hline] Everything is clearer now.
Life is just a dream you know,
That's never ending
I'm ascending...
Cowboy Bebop - Blue
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda gördüğün herşeyi oku.500 sayfalık kitap okumuş kadar olursun bitirdiğinde ama cidden değer.
daha başında sayfalarca muhabbet ediyorsun npclerle, kesinlikle her satırını oku, diyalogları atlama maksimum zevk için..[signature][hline]GM Magery / Necromancy / Meditation / Focus
Baba parası + Easy UO...
Gururlu BTR üyesi
Barbar Şamanı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OneWayStreet, 21 Kasım 2004 09:31 tarihinde demiş ki:
what can chance the nature of a man?

regret de bence

Love bence[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...