Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pokemonu yayından kaldırtan çocuk

Ren

Öne çıkan mesajlar

Akito said:

şu birbirinize laf sokmaya çalışarak, kötü söz söyleyerek eğlenme olayınızı ninjaya yapmayın ne olursunuz. ben üzülüyorum lan. adam patide saygıyı en çok hakeden kişi. __--o_ ninja

ninja akitonun sırtında ninjutsu zopası kırıp ninja yıldızlarıyla faça atmış. birazdan özür başlığı da gelir
Sosyal ağlarda paylaş

@Ninja, o saç stilini ve o mesleği derken?
kaçırdım galiba,o saçstilini kendine mi yaptın? ama niye?=)
başkasına mı yaptın,ama niye?kuaför müydün?

ben mesela kore dizisi seyretmeye başladım da orda da tüm tiplerin saç modeli öyle,şahsen beğenmiyrum,ama diziyi izledikçe de gözüm alışıyor=)....
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

@Ninja, o saç stilini ve o mesleği derken?
kaçırdım galiba,o saçstilini kendine mi yaptın? ama niye?=)
başkasına mı yaptın,ama niye?kuaför müydün?

ben mesela kore dizisi seyretmeye başladım da orda da tüm tiplerin saç modeli öyle,şahsen beğenmiyrum,ama diziyi izledikçe de gözüm alışıyor=)....

Zeper San ben o sac stilinin nerede kullanildigini anlattim.
Kansai bolgesinde o sac stilini normal insanlar yapi biciminden kullanmazlar cunku kullandiklari takdirde (charai ) olarak lakap alirlar. Charai dedigimiz sey guven vermeyen kizlarla oynayan ve iki yuzlu playboy anlamindadir. Bu sebeble o tip sac stillerini o denli goze carpan sekilde tasiyan Japon nadirdir. Ama Kanto bolgesinde o sac stillerini kullanan ve host olmayan yeni nesil kisiler mevcuttur. (Harajuku style)
Ayrica ben o sac stilini kullandim cunku bir sure hostluk bende yaptim. Hostlar o sac stilleri ile one cikan meslek grubunun basinda gelirler. Ayrica Hostlarin kiyafetlerini sergileyen magazin modelleride o saclari kullanmaklari ile unludur. Bu belirttigim adres Host modellerini icerir.
http://www.jiggys-shop.jp/
Sosyal ağlarda paylaş

NoTwisT said:

Ninja said:

NoTwisT said:

Basima bir sey gelmeyecekse genel olarak japonlarin mal oldugunu dusunuyorum.

Terbiyesizlik etmeyiniz.

Bence genelde mallar, sence degillerse o senin problemin. Lutfen fikirlerime katilmasanizda saygi duyunuz.

Birisi gelip ornek veriyorum ; Ataturk soyle boyle derse ne hissediyorsunuz acaba?

Lutfen adabinizla elestiriniz mallar demek yerine.
Bence Japon halki bana gore biraz geri kalmis yada biraz bizim anlayisimizdan uzak diyebilirsiniz.

Mallar nedemek? Nasil bir aile terbiyesi ile buyutudulnuz sizler? Hic mi bir buyugunuz size adabi ogretmedi?
Yada dikkat cekmek icin neden en saygi duyulasi bir kulturun insanlarina MALLAR demeyi uygun goruyorsunuz bir kuyruk aciniz mi var nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...