Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'da ninja yıldızı??

Strekeos

Öne çıkan mesajlar

Biraz geç oldu pardon, hayır bulamadım :/
Ya bütün karaköy, eminönü, sirkeci full aradım taradım bir türlü bulamadım :/
Gittigidiyorda birisi amerikadan istediğim model (Cold Steel Sure Strike) getirmeye çalışacak ama olacağı yok pek :/
Satanınız varsa talibim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
MasterHapLo said:

hala cevap gelmediyse

sanayiye git lazer kesim yapan yerler var. Cizimcisini bul anlat derdini boyle boyle shruken istiyorum de. Keserler sana istedigin kadar 5 mm sacdan. sonra ayni sanayi icinde hirdavatciya git. oradan da ege al. onunla da kenarlari sivriltirsin. Sonra da kaplamaciya git. ona da bi kaplama ceksinler. al sana ninja yildizi. Sonra tahtaya mi sıkarsin balkondan mi atarsin orasina sen karar verirsin.

not: ortasi delik oluyordu bi de onlarin onu da matkapla deldirirsin. cap 10 delik yeter ona. Sac yeterince de sert olmazsa kaplamadan once isil isleme de soktur. Hepsini sanayi icinde yaptirabilirsin.

tanesi 100 eurodan aşağı çıkmaz gibi duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Ninja said:

Strekeos said:

Öncelikle selamlar Patiler,
Bu ilk konum :) İstanbul'da nereden Ninja Yıldızı (Shuriken) bulabilirim acaba? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)
Tercihim Cold Steel SureStrike Shuriken'dir

Merhaba Strekeos San,

Shuriken hakkinda bir satis bilgisi istemissiniz. O sebeble bazi aydinlatici yollar sunacagim;

http://www.blade-empire.com/Martial_Arts/Weapons/Throwing_Stars/Historical_Shuriken.jpg

bu cizelgede hangi turu istediginizi belirtirseniz daha fazla aydinlatici olabilirim. Cold Steel Shuriken diye belirtmissiniz ama inji ichi mi banriki sa ichi mi yoksa kusari gami ichi mi yada shinobitou ichi mi hangisi bunu belirtmeniz gerekli. Ayrica Chikai ichi olarak kabul edilen kunai yada sajinrai ichi mi bunlarida belirtmeniz gerekli.

Bir de yuksek musadenizle haddimi asmak istemem lakin Nintou yada bunun benzeri bir yillik ilk egitimi aliyor musunuz? Yoksa sadece koleksiyon icin mi istiyorsunuz?

Tekrar rahatsiz kildigim icin ozur dilerim.

üşüyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...