Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'da ninja yıldızı??

Strekeos

Öne çıkan mesajlar

Etmiyorum! Yarın şafak sökerken kyoto demir yolunun olduğu meydanda dövüşücez.

tek geliceksin, silah olarak bir diş fırçası ve 4rulo tuvalet kağıdı kullanacağız sadece.

ertesi günün gazete manşetlerini görüyorum şimdiden

Türk Ninca [T.N.] tuvalet kağında boğularak feci şekilde can verdi. D.A T.N.'yi tuvalet kağıdı ile boğduktan sonra yanında getirdiği diş fırçası ile ölünün dişlerini fırçalayarak gençlere "sağlıklı dişler, mutlu gülüşler" kampanyasında destek de olmuş oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Gördüğüm Rüya: Mecidiyeköy'e gidiyorum, otobüs durağının orada bir bahçe var giriyorum, karşıma bir dojo çıkıyor, insanlar antrenman yapıyor, Bir Sensei bana geliyor ve isminin Emre San olduğunu söylüyor (Emre bu gece evinde kaldığım kuzenimin de adı). Durumumu anlatıyorum ve bana paran yoktur diyor, ben de var diyorum, o zaman bu 4, bu 5 diye anlatıyor hepsinden diyorum 100 versen yeter diyor , 100 TL veriyorum, bu ne, 100 elma diyor. Her halde kendi para birimleri ( DeepNet'e takılım biraz BitCoin'den türetti beynim herhalde). Sonra diyorum ki tabii ki de elmam yok, daha dojonuza üye değilim. O da bana bayağı bir materyal vardi, metal değil, lastik gibi biriey di (ebaydeki rubber silahlardan kalmış aklımda her halde. Neyse attı atılıyor du ama, neden böyle dedim? İçinde diş macunu var dedi (2 gün dişimi fırçalayamamıştım oradan girdi herhalde) . Neyse çok teşekkür ettim, yandan beni tanımayan insanlar varmış yemek yiyen, ismimle beni çağırdılar, ben daha söylememiştim ismimi, gittim yanlarına konuştuk biraz sonra, çıkıyordum ki! Geri dönüp edef tahtası isteyecektim ama tam onu söylemeden rüyam bitti...

True Story
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

sağlam olmaz piyasadan bulacağın taklit şeyler, bak bi abin anlatmış arkada git sanayide yaptırt.

Tatar san ile ayni seyi soylemisiz. Evet Turkiyede sanayide yaptiriliyormus. Aslinda en uygunu sanayi cunku projelendirdiginizde aslina en uygun noktayi orada yakalayabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...