Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'da ninja yıldızı??

Strekeos

Öne çıkan mesajlar

YILMAZLAR NİNJA

1996'dan beri ninja malzemelerinde güvenin ve kalitenin sembolü YILMAZLAR NİNJA MALZEMELERİ kısa zamanda yerli ve göbekli ninjalar arasında hak ettiği popülerliğe ulaşmıştır.

Nunçaku (mınçıka-namçakyu hangisi biz de bilmiyoruz) görünmezlik pufpufu terletmeyen peçe, tabanı soğuk iklimler için özel olarak kalınlaştırılmaş ninja ayakkabılarıyla YILMAZ NİNJA kalitede bir numara!

YILMAZLAR NİNJA

ninjalık ciddi iştir!
Sosyal ağlarda paylaş

Strekeos said:

Fin pek farketmez, keskin olsun hemen kırılmasın bir de dengeli olsun işte, normal bir fiyata satmayı düşünüyorsan resimleri at lütfen büyük ihtimalle alırım :)

yok ben satmıyorum
öyle dandik görünsün istemiyorsun Al-Fe kullandırmta bulabilirsen nikel-cobalt olsun hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

YILMAZLAR NİNJA

1996'dan beri ninja malzemelerinde güvenin ve kalitenin sembolü YILMAZLAR NİNJA MALZEMELERİ kısa zamanda yerli ve göbekli ninjalar arasında hak ettiği popülerliğe ulaşmıştır.

Nunçaku (mınçıka-namçakyu hangisi biz de bilmiyoruz) görünmezlik pufpufu terletmeyen peçe, tabanı soğuk iklimler için özel olarak kalınlaştırılmaş ninja ayakkabılarıyla YILMAZ NİNJA kalitede bir numara!

YILMAZLAR NİNJA

ninjalık ciddi iştir!

çok iyi
Sosyal ağlarda paylaş

Abi,ben müteahhitlik işiyle uğraşıorum,kalas desen,demir desen bilir söylerim,dövüş esnasında da genel de beşonları kaldırabilecek,babayiğit kalıpçıları sürüyorum alana :) dasaa desen azerbaycan ellerin de bir garip inşaatçı,akito desen nicki japonumsu çakma türk delüğanlısı...

zaten forum da ninjalığa merak salıp da olabilen varsa,büyük ihtimal yaşamıyordur,ninjalar arasında ki,mafyavari hesaplaşmalardan dolayı,ama çetin abiden şüpheleniyorum kart ninja çeto reis:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...