Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode : 3 Teaser Trailer

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

said:
Asteroth, 05 Kasım 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
Ohannes nası değişmiş o öyle...

Amirim şimcik şöyle oluyor :)

Sidious gibi Sith Lordlar, bir yerden sora gücün dibine vururlar, force ta cidden inanılmaz güçlenirler. Ama bu gücün kaynağı kendi vücutları, yaşam enerjileridir. Force kullandıkça, vücutları gitgide deforme olur.

Sidious amca bu sebeple, sürekli vücut değiştirir.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Penth biliyorum söylediklerini, Star Wars cahili değiliz, hatta senaryoyu yazdım teaser'ı izleyerekten de, şu son "vücut değiştirirler", bi annat bakem[signature][hline]Diablesse 18 Ekim 2004 tarihinde MSN'de demiş ki:
mama yiyiom ben
Volfied, 15 Ekim 2004 13:39 tarihinde demiş ki:
kucuk emrah ile aranda bi fark var elvyn
kucuk emrah kurgusal bi karakter
Sosyal ağlarda paylaş

expanded universe'ü araya karıştırmanın lüzumu yok. zaten george lucas bile istediklerini alıyor onlardan istemediklerini sallamıyor.
sonuç olarak darth sidius her zaman palpatine'di daha önce başka vücudu olmadı. gücün karanlık tarafı vücuda zarar veriyor sürekli ve gördüğün gibi phantom menace normal insana benzeyen kişi empire strikes back te zombi görünümünde.
Videoda görünen zaten farklı bir vücuda bürünmüş sidius değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Yüzyılın filmi geliyor..
Ya şöyle yapsalar da 3.5-4 saat doya doya izlesek filmi hatta bitmese hiç[signature][hline]
[/b] Aşka dair ne var ne yoksa, al giderken
İşime yaramaz.. Bana yaramaz..
Çünkü artık çok zor aşık olmak
Ama bir de olursam, bu son olacak [/b]
Sosyal ağlarda paylaş

darth Sidious un klonları var 3-4 tane,Vader bunu aşa atıp öldürdükten birkaç sene sonra bunlar uyanıyorlar hatta.

ama vücüt değiştirme diye bir olayı yok benim bildiğim.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II - Satılık!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

O çekilmez de silpha, 50 saatlik yapsalar filmi yine yemedn içmeden oturur izlerim.
Bir keresinde arkadaşlarla Ep 1-2-4-5-6 yapmıştık bir günde hehe[signature][hline]
[/b] Aşka dair ne var ne yoksa, al giderken
İşime yaramaz.. Bana yaramaz..
Çünkü artık çok zor aşık olmak
Ama bir de olursam, bu son olacak [/b]
Sosyal ağlarda paylaş

o zaten rise sahnesinde ciddi annamda koptum ve fragman sonuna kadar bööle buz kesip kaldım bittikten sonra da arkada imp. march ile tam gaza gelmiştim ki DIN! die bitti müzik ben dumur kaldım
eheh neyse süfer bi fragman deişik olmuş eski filmlerden sahnelerle flm ama güzel olmuş.bu arada wookie ordumuz da süper hani diemeden geçemiyciim :D[signature][hline]Ivalios, Valenthe , Ardemaar , Dodo , Lessien , Rashune , Miranda Amakiir
Amakiir -Cevherçiçeği- Heironeous'un Takipçileri

Bu seni yetiştiren vatanına borcundur!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...