Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PHP IDE/Editor vs.

4Ever

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Local network üzerinde 1 tane sunucu üzerinde projelerimiz var. Bu dosyalar üzerinde bir kaç kişi çalışıyorum SVN kullanmayı beceremeyen arkadaşlar olduğu için böyle bir kaynak üzerinden çalışıyoruz.

Normalde PHP kodlardan Netbeans kullanıyorum ama network üzerinden çalıştığ için sıkıntı yaratıyor aynı kaynak üzerinden başkası çalışırsa autoload çalışmıyor felan.

Bana böyle network üzerinden çalışabileceğim bir düzgün bir PHP editor lazım. Bir çok editoru denedim ama hiç birisi istediğim gibi olmadı.

Sizin aklınızda varmı uygun birşeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

phpDesigner var baya iyi duyduğum kadarıyla. http://www.mpsoftware.dk/phpdesigner_features.php

Bi tane daha vardı da Web X ve PHP X gibi türleri vardı ama o X'in ne olduğunu unuttum sdf
Hatırlayınca yazarım

Edit: Verilmiş 2. dediğim, PhpStorm'u dediydim.
Bu arada networkten açma olayını bilmeden direk salladım artık tutarsa sdf
Sosyal ağlarda paylaş

phpstorm aldım ben. hiç beğenmedim. pişman oldum. aptana studio kullanıyordum normalde. onda olan tek pencerede çoklu projeler arası geçiş desteği yok. ayrıca sadece tek proje açmasına rağmen aşırı yavaş.

yavaşlıktan kanser olmak istemiyorsanız java tabanlı uygulamalar dışındakileri düşünün derim. ki ben 8 gb ram ve ssd ile hala yavaş diyorum aptana da yavaş phpstormda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...