Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Allah Belanı versin Kadın

Cipetpet

Öne çıkan mesajlar

Şey saçma. Bebeği sepete bırakıp kayıplara karışmamış. Hani adı belli, adresi belli. Mal gibi kkthksbye! gibi basıp gittiyse tam ve katıksız bir gerizekalıymış. Zaten o kadar beyinsiz biri çocuk falan bakamaz. Öyle bir kadınla evlenecek ve hatta çocuk yapacak kadar düşen adamın suçu biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

abi buradaki sorun,çocuğun hasta olduğu için,zenginken harcadığın paralardan dolayı fakirliğe düşebilirsin,hastalık da sağlık da diye söz veriyorsun,hadi kocan da değil,canın arkadaş,kendi parçan lan,ne yapacak abi kaçıp? yani başka birisiyle evlense yuvası devam edecekmi?

yuva yıkanın yuvası olmaz o kadar!
Sosyal ağlarda paylaş

NoTwisT said:

Herkes bi 10 lira atsa patide cocugun tedavisine acayip katkimiz olur.

Ama tuu kaka, rezil kari falan diye tepki gosterip klavye sovalyeligi yapmak daha revacta.

Şöyle bi organizasyon düzenlese ya yönetim ya.
Valla ben atarım, çok kişi de atar.

Gerçi çok bi katkısı olmaz ama yine çorbada tuzumuz olur lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

abi buradaki sorun,çocuğun hasta olduğu için,zenginken harcadığın paralardan dolayı fakirliğe düşebilirsin,hastalık da sağlık da diye söz veriyorsun,hadi kocan da değil,canın arkadaş,kendi parçan lan,ne yapacak abi kaçıp? yani başka birisiyle evlense yuvası devam edecekmi?

yuva yıkanın yuvası olmaz o kadar!

Büyük konuşma ayıplama derim, kimin nasıl hayat yaşadığını bilemeyiz ve kimin hayatının nerede tersine döneceğini de veya kimin kaç yaşında kara sevdaya tutulacağını da bilemeyiz, hayat bu en iyisi allah ıslah etsin deyip geçmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

NoTwisT said:

Ama tuu kaka, rezil kari falan diye tepki gosterip klavye sovalyeligi yapmak daha revacta.

hayvanlara yardım yapıyo patiler. ondan sonra eve gidip kuşbaşı yiyolar. çok mantıklı insanlar.

Vejeteryanlar doğa koruma örgütlerine de katılamıyordur aynı kafayla.
Sosyal ağlarda paylaş

Tatar,ben ayıplamıyorum,ya da çalışıyorum diyeyim,ama kara sevda v.s o durum da çocuğun annesinin yapabileceği birşey değil,geçenler de rus gence kaç yıldır bakan kadın haberleri izleidik.

Hiç bir mecburiyeti yokken o kadın bakıyorken,canından olan çocuğu bırakıp kaçmak nedir abi?

kocanla problemin varsa,al çocuğunu da git sığınma evine sığın,veya başka birisini seviyorsan,biraz ertele çocuğunun durumumu önemli aşk yangınınmı?
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

NoTwisT said:

hayvanlara yardım yapıyo patiler. ondan sonra eve gidip kuşbaşı yiyolar. çok mantıklı insanlar.

bu ne lan
Sosyal ağlarda paylaş

SNA1L said:

Akito said:

NoTwisT said:

bu ne lan

beyin tutulmasi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...