Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük şehirlerde zengin yaşam ve lüks

Oguzhan06

Öne çıkan mesajlar

Gizli said:

ya sequonun bir mesajı vardı

"samimiyet mi istiyorsunuz sırf insanlar beni görüp görgüsüz demesinler diye ferrarim yerine karımın arabasına biniyorum.samimiyet mi istiyorsunuz öyle böyle yapıyorum...."

gibi bir şeydi.aradım bulamadım.nasıldı o?

bulsaydın arkadaşım :) bulamadıysan problem yok
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

ya sequonun bir mesajı vardı

"samimiyet mi istiyorsunuz sırf insanlar beni görüp görgüsüz demesinler diye ferrarim yerine karımın arabasına biniyorum.samimiyet mi istiyorsunuz öyle böyle yapıyorum...."

gibi bir şeydi.aradım bulamadım.nasıldı o?

400 tane mesaj atmıs totalde bulamıyosan.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

aynı chrome gibi düşünüyorum ben de. hatta zenginliği istediğim alanlarda öğrenmeye devam edebilmek için istiyorum, sürekli üniversite okurum herhadle param olursa.

elon musk kafasındayım direkt, birebir uyuyo düşüncelerim..
merak etme o kadar parayı elde ettiğin süreçte 3-4 tane kaşar hatun 5-10 tane de gerizekalı arkadaş spawn olur unuttururlar sana eğitimi öğretimi falan

en fazla parasını verip öğrenin lan dersin
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Sequo said:

Ya ne adaletinden bahsediyorsunuz. Biri 10 sey bilecek a parayi kazanirken 1 sey bilmeyen demi a para kazancak.

Yine diyorum devrim degil evrim lazim. Cehaleti atmak bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak lazim.

Egitim lazim.

10 sey bilecek kişi a parayı kazanırken 1 sey bilmeyen 100a para kazanıyor ve 10 sey bileni kendi altında çalıştırıyor.

eğitim hakkaten önemli
yeterince detaylı olmamış

1 şey bilmeyip 100a kazanan adam gidip 1 şey bilmeyen 5 para etmez birini sırf kankasının yeğeni olduğu için hiç haketmediği pozisyonda çalıştırıp 20a kazanmasını sağlıyor, o salak da gidip altına üni bitirmiş ama kafası basmayan tipleri topluyor bunlar da 5a kazanıyor. kafası çalışıp birikimi de hepsinden iyi olan fakat tanıdığı olmayan gariban üni mezunu geniuslar kariyer yapıcam kafasıyla en alt pozisyondan başlayıp 1a kazanarak yıllarını heba ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...