Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hellraiser - Deader (7) , Hellworld (8)

arcane

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
www.spanishare.com.avi|648810496|E6B994B979E4725BE28BD0FCCA1DDB34|/]ed2k://|file|Hellraiser_VII_-_Deader_2004-[Eng+Spa_Subs]www.spanishare.com.avi|648810496|E6B994B979E4725BE28BD0FCCA1DDB34|/[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
my god comes in a wrapper of cellophane
my god pouts on the cover of the magazine
my god's a shallow little bitch trying to make the scene*
Sosyal ağlarda paylaş

uzun bir seri, senelerdir çekiliyor.
bir korku klasiği olmasına rağmen çok fazla devamı çıkması ile yozlaştı.
serinin konusu cehenneme kapı açabilen bir puzzle kutusu olması ve acı=zevk diye bir kavram olması diyebilirim.filmi ünlü yapan özelliklerinden biri mükemmel zebani tasfirleridir.
2 filmde kompleksliğe adım atmaya ve korkudan ödün vermeden psikolojik gerilim katmaya başladılar, hoş bir gelişim süreci içindeydi ancak düşük bütçeli olması ve yapımcı firmasının piyasacının önde gideni olması nedeniyle umut vaad etmiyor.

7 için kötü diyorlar, daha önce seriden bi film izlemediysen bence hiç izleme, sevmeme ihtimalin çok yüksek.

ben bile serinin bi hayranı olarak hellraiser filmi olduğundan değil de kari wuhrer filmi olduğundan izliyor gibiyim :P eheh.

yarısını download ettim, bitince yorumumu buraya yazarım.[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
my god comes in a wrapper of cellophane
my god pouts on the cover of the magazine
my god's a shallow little bitch trying to make the scene*
Sosyal ağlarda paylaş

çivici ile bir buluşma ayarladım arcane, seni rio bravo'da aynı masada bekleyecekmiş.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

çivici pinhead i görsün beni göreceğine, çivisi çıktı hellraiser sersinin, bi yardımı dokunur belki LOL :lol:

seri dandik devam edio uzun süredir, pinhead de kafasında çiviler çakılı olan serinin ana karakteri.[signature][hline]GM Magery / Necromancy / Meditation / Focus
Baba parası + Easy UO...
Gururlu BTR üyesi
Barbar Şamanı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...