Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

otobüste mastürbasyon yaparken yakalandı...

Frostbite

Öne çıkan mesajlar

abi sorun olayın kendisi değil
sorun adamın olaydan bu kadar utanıcak bi toplum olması, bu kadar saçmalatılması, bir sene de hapis nedir abi.

insanlar her yerde otuzbir çekiyor abi, fantastik cezalar konulması saçma, para cezası koyun olsun bitsin abartılmasın.
ben çin uçuşunda tuvalette çektim o kadar uzun sürüyor ki,
1 sene hapse mi girmem lazım şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi mesela ben arabada sevişebilmek istiyorum kız arkadaşımı alıp yazlık bi mekana gidince.
ama ne varki 6 ay hapisten başlıyor yakalanırsan AMA ZATEN KİMSE YAKALANMIYOR O YÜZDEN VS demek yerine, mantıklı cezalarla yasalar olsa keşke sonra haklı haksız insanların canı yanmasa di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Chemical said:

basın para cezasını taksit taksit ödesin

"yüz kızartıcı suçlar"da sonsuz*sonsuz ceza verilsin fodsfodo kesin atın tepkisi veriliyor, sonra dalga geçilecek yasalarımız oluyor

1 yıllık hapis alıp yatmıyorsun zaten abi para cezasına çeviriliyor

çevrilse bile siciline hapis cezası almış olarak geçiyor. sabıkalı oluyorsun sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Myshkin said:

Chemical said:

basın para cezasını taksit taksit ödesin

"yüz kızartıcı suçlar"da sonsuz*sonsuz ceza verilsin fodsfodo kesin atın tepkisi veriliyor, sonra dalga geçilecek yasalarımız oluyor

1 yıllık hapis alıp yatmıyorsun zaten abi para cezasına çeviriliyor

çevrilse bile siciline hapis cezası almış olarak geçiyor. sabıkalı oluyorsun sonuçta.

aynen, hayatın kayar, profesyonel bir şeyler yapıcaksan gg.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yasaklanan şey ne, topluma açık yerde, kalabalık bir yerde otuzbir mi, yoksa otuzbir çektiğini halka açık bir yerde birisine göstererek insanları rahatsız etmek mi,

birincisi yoruma açık, arabanda çekerken yakalansan da hayatın kayıcak, öbürüsü ise insanları gerçekten rahatsız eden, sorun yaratan huzur bozan bir olay.
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

sen hangi ilin mastürbasyoncususun?(nasıl bi kelime oldu lan!?)

sınır tanımıyorum şehirler arası yolculukta çok güzel oluyor..
düşündümde aklıma geldi yalnız otobüste havlu altından mutlu edildiğim olmuştu. chemicala katılıyorum ve ben ceza alması gereken biri olmadığımı düşünüyorum.kuşadasında da public yakalanmıştım sevgilimle turist teyze gördü geri döndü hiç bişide olmadı.
anlatmak istediğim bu tür şeyler heyecanlı oluyor bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...