Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beklemeden Amerika...

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

Lithran said:

Benim mesajımı alıntı yapacağına ,gidip tekil olarak cumhuriyet savcılığına başbakan adına suç duyurusunda bulun.

Ben turkiyede yasamadigim icin sorun yok, yasayan icin uzuluyorum okadar. Ayrica yarginin bagimsiz olmadigi yerde vatandas basbakani mahkemeye verse ne olur, acisi yine vatandastan cikar. Defalarca gördugumuz sey. Bu isler tekille olmuyo, bilincli bi toplumla oluyo. TRdeki bilincli kesimin disindaki insanlarda azcik bilinclenmek icin caba gösterse, futbol takimi tutar gibi dinle veyahut baska biseyle bagdastirarak siyasi parti tutmasa, hukumetin yedigi boklari senin gibi kabul etmeyip tepki gösterip secimde oyunu vermese, adamlar yine basa gelemez. Tekil dilekceyle falanla filanla olmuyo, hali hazirdaki sacma durumu senin gibi kabul eden 45-50 milyonun uzerinde insan olunca bi ulkede, kurunun yaninda yasta yaniyo.

"nutella yerim" said:

abi bakanlık bi durum degil aslında türk insanının genel karakteri kendinden üstüne taparken altını ezmek, en basitinden dandirik bir yardımcı docent bile kendini gaus zannediyor

This, buda muthis dogru bi tespit. Dedim ya mucize falan lazim, suan bulunan butun siyasetciler mesela bi anda ortadan kaybolsa, uzaylilar deney icin kacirsa, arkadan gelen sifirdan bi politikaci nesil yerlesse sistemin basina, ozaman belki farkli bisekilde yönetilmeye baslanir. Böyle bisey olmadigi surece adim gibi eminimki ne yönetim degisir, ne zihniyet degisir hic bi bok degismez. Akp bastan cekilse bile bu saatten sonra gelen hangi parti olursa olsun, kendi ideolojisine, testisinin keyfine göre akpnin kendine göre yargidaki, yurutmedeki her alandaki yarattigi gucu bi guzel kullanir. Politikaci olmanin en önemli kurali sahtekarlik cunku.
Sosyal ağlarda paylaş

Olayı bana niye bağlıyorsunuz be .benmi alın dedim uçağı ,benmi oy verdim banane alala gelen giden bizden alıntı .Adam uçağı almış kim sesini çıkarıp birşey diyecek git de topla koca şehri yürüyüş yap banane yaw ,sen türkiyede değilsen bende türk değilim umrumda bile değil kimin ne yaptığı
Sosyal ağlarda paylaş

Alıntı yapma fistan barına molotof atarım(tu) .Yıldıztepe odunpazar çocuklarını üstüne salarım.Alıntı yapmayın abi kahrolsun Rte, yedikleri milletin hakkı çoluğundan çocugundan çıksın.Ne diyeyim orda prestij için alınabilir yazdım .Ak partili ilan edildik yuh be .
Sosyal ağlarda paylaş

Türk milletinin özelliği değil de ırkçılık olmasın şimdi bu ama araplaşmanın etkisi.

Arap toplumunda var bu olay, dubai'de de çöpçülük gibi işleri hiç bir arap yapmaz dayamışlardır hintlisine türküne macarına.

Bak, benzin olmuş hayvanlar gibi ama Türkiye avrupa'da otomobil satış rekorları kırıyor. Satılacak otomativ yok şu an kuyruk var. Azalmıyor, eline üç beş kuruş geçen alıyor hemen arabayı.

Çünkü yürümek utanç kaygısı toplumda,
toplu taşıma kullanmak fakirlik belirtisi.

AKP'yi falan suçlamayın milyonlarca kredi kartı borçlusu için. Özentiliğin tavan olduğu bir memleketiz. Parası yok ama hiç bir şeyden kusur kalmaz. Araplaşmanın etkisi bunlar işte. Tabi yüzyıllar içinde Türk'ün de genine işledi. Açık ara çok rezil bir toplumuz.
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

Azalmıyor, eline üç beş kuruş geçen alıyor hemen arabayı.

Çünkü yürümek utanç kaygısı toplumda,
toplu taşıma kullanmak fakirlik belirtisi.

AKP'yi falan suçlamayın milyonlarca kredi kartı borçlusu için. Özentiliğin tavan olduğu bir memleketiz. Parası yok ama hiç bir şeyden kusur kalmaz.

Valla cep telefonu falan gibi konularda özentilik desen anlarım da araba konusunda kimse kimseye bir şey söylemesin. Sabah ve akşam saatlerinde otobüslere sığmıyor insanlar, konserve şekilde saatlerce gitmen gerekiyor. Şahsen benim de 2 kuruş param olsa gider onla araba alırım, her şeyimden kısarım gider benzin alırım. bu ülkede toplu taşıma adam gibi bir hale gelmediği sürece yapacak bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...