Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dört ebeveynli aile

Katibim

Öne çıkan mesajlar

Çok güzel bir olay aslında bu tip şeyleri daha ileri bir medeniyet tipine hazırlık olarak görüyorum. Mesela çocukların aile içinde büyümesi yerine toplum tarafından oluşturulmuş ve çok üst seviyede ve küçük yaşlardan başlayan bir eğitime hazırlık gibi.

Zaten bu kişilere baktığımızda adamların küçük bir grup oluşturduğunu görüyoruz ve o çocukları iyi bir şekilde eğitebilirlerse mükemmel bir iş başarırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

tek bir şey soracam

Çocuğunuz gay olsa

Böle ciddi bir toplantıda odaya dalsa ayyy babişkooo bugün nazcan la çok şahane ojeler aldık baaakkkk dese

Tepkiniz ne olurdu ?

O zmanda gaylari böyle savunabilirmiydiniz ?

Evet ben homofobik bir insanolduğum için belki böylesine sert tepki veriyorum ama sizde durup 1 dakika düşünün

abooooooooo cahil lvl :999999999999 sgit ya
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

tek bir şey soracam

Çocuğunuz gay olsa

Böle ciddi bir toplantıda odaya dalsa ayyy babişkooo bugün nazcan la çok şahane ojeler aldık baaakkkk dese

Tepkiniz ne olurdu ?

Evet ben homofobik bir insanolduğum için belki böylesine sert tepki veriyorum ama sizde durup 1 dakika düşünün

:/
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

tek bir şey soracam

Çocuğunuz gay olsa

Tepkiniz ne olurdu ?

http://www.youtube.com/watch?v=8kgL2OU42SM
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

tek bir şey soracam

Çocuğunuz gay olsa

Tepkiniz ne olurdu ?

ha ayrıca

http://static.fjcdn.com/pictures/gay_9a5332_1384259.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

kimseye karşı bir eylemin yoksa sorun değil diyeceğim de diyemiyorum. milyonlarca kişi tiksinse ama karışmasa; bu o insanların üstünde her şekilde baskı yaratır. her insan sağlam iradeye sahip olacak diye bir şey yok, zayıf insanlar bu baskı yüzünden intihar bile edebiliyorlar. bazen intihar etmelerine bile izin verilmiyor, töreden şundan bundan öldürülüyorlar da neyse.

bir ara mahalle baskısı dendiğinde insanlar sanki hiç öyle bir şey yokmuşçasına gülüyor ve tepki gösteriyorlardı. yani herkesin bildiğini herkesten saklıyorlardı. aynı şey homofobi konusunda da geçerli. aslında bir dakika düşünülse görülür, tiksinmek hakkınız ama bir dakika düşünseniz elinizdeki tek argüman "o ne ya erkek erkeğe kıllı falan öğğ" den öteye gitmez. o da zevk meselesi. üreme işlemini saymazsanız teknik olarak kadın/erkek ve kadın/kadın ya da erkek/erkek aynı şeyler. estetik, keyif ve içten geleni yaşama meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

Bu kadar dünyayı evreni mükemmel bir ahenkle yaratan allah insanı bozuk olarak yaratabilirmi bunun ihtimali varmı sence ?

Gaysen veya lezbiyensen hormonal bir tedaviye ihtiyacın vardır olursun ve durumu düzeltirsin... Bir insan erkekse erkektir bayansa bayan....

degil serdar ortac random copcu bile ellemez seni
Sosyal ağlarda paylaş

@katibim;
çok dar bi bakış açın var, tipik bişi
ben müslümanım, o zaman olmayanların a.q.
ben türküm, olmayanların a.q.
ben heteroyum, gaylerin a.q.

deil işte ööle abi. hele hhele işi bi numara ileri götürüp "gayler hasta ama onlar bunun farkında diil. tedavi edeleim" demen tam falso.
"benim bu konudaki görüşüm şu" ile "midem bulanıyo" aynı deel.

ne biliyim mesela biz istanbulun fethini kutlarken, birileri de durduk yere şehirlerine saldırlıp öldürülen binlerin yasını tutuyo. bu ne bizi kahraman ne onları kahpe bizan yapıyo.
yenilerin deyimiyle "enpati" :)

P.S. lesbiyenlere laf etme plx :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...