Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dört ebeveynli aile

Katibim

Öne çıkan mesajlar

Katibim said:

Myshkin said:

Katibim said:

ya arkadaşlar sizi bilmem ama benim midem bulandı

Medeniyet dedikleri şey gerçekten buysa ben cidden anti medeni olmaktan gurur duyuyorum

babanı annenin üzerinde düşün. yine bulanmıyor mu. normaldir.

sen düşünüyorsan bilemem ama benim o şekilde fantazilerim yok

Şimdi annenin sana iyi geceler öpücügü vermeden önce babanı bj'ledigini düşün.

Have fun.
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

hayır ekmek,babamdan veya ıvırdan zıvırdan duyduğmdan gördüğümden değil,ama ben eşcinsel ilişkilerden iğreniyorum.hastalık gözüyle bakıyorum.ve bu hastalıklı insanların çocuk sahibi olmalarının bütün ülkeler de yasaklanmasını istiyorum.bak bu benim fikrim kimseyi de ilgilendirmez,ve gidip de bir erkek gay diye,suratına hakaret de etmem.

Hastalık çok literal bir mevzu, ve senin nasıl gördügün objektif gerçegi etkilemez.

Eşcinsellik hastalık değildir, ama sen ve klonlarındaki bigotluk çaglardır insanlıga kanserden beter yapışmış durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

Şunu merak ediyorum. Diyelim ki bu arkadaşların düşüncesi doğrultusunda adımlar atıldı. Gaylik doğa dışı hastalık olarak kabul edildi. Ee nedir abi bir sonraki zeki planınız ? Fırınlarda yakıp yağlarında dans mı ediceksiniz milyonlarca eşcinsel insanın? Soykırım falan mıdır? Madem o kadar doğaya ters hastalık bulun kökten bir tedavi kurtarın şu "insancağızları". Ya da onları bu lanetle bahşeden tanrının mantığı nedir? Ha yok amacınız körü körüne nefret edecek birşeyler aramaksa go on.

Ya da hiç merak ettiniz mi, Türkiye'de sürekli herkesin ağzında ibne top gay hakaretleri varken, nerde bu top gay ibne kişiler ? Şehir efsanesi gibi anasını satayım, hakaret ortada ama sorsan kimse eşcinsel değil aksdghkj
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

Şunu merak ediyorum. Diyelim ki bu arkadaşların düşüncesi doğrultusunda adımlar atıldı. Gaylik doğa dışı hastalık olarak kabul edildi. Ee nedir abi bir sonraki zeki planınız ? Fırınlarda yakıp yağlarında dans mı ediceksiniz milyonlarca eşcinsel insanın? Soykırım falan mıdır? Madem o kadar doğaya ters hastalık bulun kökten bir tedavi kurtarın şu "insancağızları". Ya da onları bu lanetle bahşeden tanrının mantığı nedir? Ha yok amacınız körü körüne nefret edecek birşeyler aramaksa go on.

Ya da hiç merak ettiniz mi, Türkiye'de sürekli herkesin ağzında ibne top gay hakaretleri varken, nerde bu top gay ibne kişiler ? Şehir efsanesi gibi anasını satayım, hakaret ortada ama sorsan kimse eşcinsel değil aksdghkj
Ya işte gazete salladığın zaman uçan sonra 2 sn sonra aynı yere konan sinek gibi, herhangi bir fikir amaç falan yok. Uyartı var tepki var. Bu heriflerin hayatı o minvalde gidiyor sadece. En azından meyve sinekleri elektrik şoku verince bişeyler öğrenebiliyor ama.
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

eğer öyle birşey olursa o insanlara kimse dokunamaz ve bunun karşına ilk ben çıkarım.. sadece bunun tedavi yolları aranacak, tabiki ruhsal.

burası avrupa değil, el ele tutuşan 2 erkeğe/2 eşşek kadar kıza hala dönüp bakıp sırıtılıyor. ben yapmıyorum bunu...

ve burdaki çoğu insan yapıyor bunu. böyle bir yerde sen bu konuyu ancak bu tarz platformlarda tartışırsın
Sosyal ağlarda paylaş

STUDY: HOMOPHOBIA IS OFTEN A SIGN OF LATENT HOMOSEXUALITY

Although it may seem obvious to many, it’s promising to see that research is being done on this timely subject. Conducted by a team from the University of Rochester, the University of Essex, England, and the University of California in Santa Barbara, the findings from this study (Parental Autonomy Support and Discrepancies Between Implicit and Explicit Sexual Identities: Dynamics of Self-acceptance and Defense) will be published the April issue of the Journal of Personality and Social Psychology.

The intention of the study was to examine the role that both parenting and sexual orientation play in the formation of intense and visceral fear and hatred of gay people, including self-reported homophobic attitudes, discriminatory bias, implicit hostility towards gays, and endorsement of anti-gay policies.

The findings? Homophobia is more prevalent in people who have an unacknowledged attraction to the same sex and who grew up with authoritarian parents who openly criticized LGBT people and culture. “Individuals who identify as straight but in psychological tests show a strong attraction to the same sex may be threatened by gays and lesbians because homosexuals remind them of similar tendencies within themselves,” said Dr. Netta Weinstein, from the University of Essex and the study’s lead author.

“In many cases these are people who are at war with themselves and they are turning this internal conflict outward,” said co-author Dr. Richard Ryan, the professor of psychology at the University of Rochester.

The study’s findings bring new empirical evidence to the table that supports the psychoanalytic theory that the fear, anxiety, and aversion that many seemingly heterosexual people hold toward gays and lesbians actually stems from their own repressed same-sex attractions and desires.

link
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...