Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dört ebeveynli aile

Katibim

Öne çıkan mesajlar

@paparnoz

o küçük kızlara/erkeklere tecavüz taciz onlar daha iğrenç evet allah bin türlü belalarını versin ona lafım yok benim...

senin dediğin gibi tarihte var olan bu tarz durumlar hep yıkıldı yok edildi. anlatabiliyor muyum? ayakta duramadı bu tarz durumlar. çünkü BİR KADIN ile BİR ERKEK aynı yapıya aynı düşünceye sahip değil. bir erkek ile bir kadının eşit olmaması da burdan çıkıyor.. 2 erkek olan bir ev bir aile ne kadar doğru sence? ev içi durumlar aile içi kararlar?

ya olaya cinsellik açısından bakmıyorum, viktor bana geri kafalı demiş o da umrumda değil cevap bile vermiyorum da, ben sadece cinsellik değil 2 aynı cins insanın aynı şeyleri düşünmesi bir aile için biraz sakıncalı. çünkü bir aile ile ilgili bir karar alınacaksa bir erkek bir kadın ikisinin de verilmiş farklı düşnce yapıları sonucu aile için EN DOĞRU kararı aldıracaktır.... ama burda erkek ile kadın düşünce yapısıyla direk bağlantılıdır.

umarım anlatabilmişimdir ya .s
Sosyal ağlarda paylaş

hayır şükrü efendi... ben dindar değilim ben deistim!!!!!!!! ben sadece mantığın peşindeyim. ya bir gay, bir lezbiyen çift. nasıl öz çocuk sahibi olabilir ya??? bu mümkün mü?? değil!!! bir ailede öz çocuğun olması mı o aileyi daha birbirine bağlar, yoksa evlatlık edinilen ya da sperm bankası aracılığı ile çocuk sahibi olunan çocuk mu aileyi daha diri tutar?

öz cocuk/üvey çocuk??
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Zep said:

escape said:

zamanında helak olan kavimlerin helak öncesi durumlarına benziyor.

saçmalık, asimile olmuş topluluk, iğrençlik, salaklık vsvs

yazık kimlerin cocuguysa

futbol bolumu icin bile yetersiz bir adamsin bu tür konulara hic girmemelisin bile bence

bunu diyen adamın futbol bölümünde hiç görünmemesi...
futbol ile iligli yetersizliğimi nerden çıkarttın anlamadım ama bu tür konular için kasmamamı düşünmeni sağlayan şey eşcinselliğe karşı olmam ise, bence sen insanların "bir konu hakkında yorum yapma" hakkını bir daha düşün.

herkes her konu hakkında fikir sahibi olcak diye bir şey yok

aptal adam aptallığını bilmeli, ben bilmem kafam almaz diyip yorum yapmıyım diyip kafasının almadığı konudan koşarak uzaklaşmalı

sonra etik olan bir kadın bir erkeğin çoccuk yapması falan gibi laflar çıkıyor ortaya.

aptal olmak ayıp değil, aptal olup farkında olmamak ayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane erkeğin cinsel ilişkiye girmesi ve yaradılış kanunları gereği,çocuk yapamıyor olmaları sonucun da,aynı cinsden 2 bayanla ayrı ayrı,veya toplu halde ilişkiye girmeleri sonucunda doğan 2 çocuk olayının neresi ahlaki? neresi insani? bunu sorgulayan insanlara,''sen medeni değilsin'' demenin neresi akla yatkın?

akıl tutulması yaşıyor modern insanlık arkadaş resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

Zep said:

escape said:

Zep said:

escape said:

zamanında helak olan kavimlerin helak öncesi durumlarına benziyor.

saçmalık, asimile olmuş topluluk, iğrençlik, salaklık vsvs

yazık kimlerin cocuguysa

futbol bolumu icin bile yetersiz bir adamsin bu tür konulara hic girmemelisin bile bence

bunu diyen adamın futbol bölümünde hiç görünmemesi...
futbol ile iligli yetersizliğimi nerden çıkarttın anlamadım ama bu tür konular için kasmamamı düşünmeni sağlayan şey eşcinselliğe karşı olmam ise, bence sen insanların "bir konu hakkında yorum yapma" hakkını bir daha düşün.

herkes her konu hakkında fikir sahibi olcak diye bir şey yok

aptal adam aptallığını bilmeli, ben bilmem kafam almaz diyip yorum yapmıyım diyip kafasının almadığı konudan koşarak uzaklaşmalı

sonra etik olan bir kadın bir erkeğin çoccuk yapması falan gibi laflar çıkıyor ortaya.

aptal olmak ayıp değil, aptal olup farkında olmamak ayıp.

LAN OLM EŞCİNSEL BİR ÇİFT NASIL COCUK YAPIYORR BUNU BANA BİR AÇIKLASANA!!
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

@paparnoz

o küçük kızlara/erkeklere tecavüz taciz onlar daha iğrenç evet allah bin türlü belalarını versin ona lafım yok benim...

senin dediğin gibi tarihte var olan bu tarz durumlar hep yıkıldı yok edildi. anlatabiliyor muyum? ayakta duramadı bu tarz durumlar. çünkü BİR KADIN ile BİR ERKEK aynı yapıya aynı düşünceye sahip değil. bir erkek ile bir kadının eşit olmaması da burdan çıkıyor.. 2 erkek olan bir ev bir aile ne kadar doğru sence? ev içi durumlar aile içi kararlar?

ya olaya cinsellik açısından bakmıyorum, viktor bana geri kafalı demiş o da umrumda değil cevap bile vermiyorum da, ben sadece cinsellik değil 2 aynı cins insanın aynı şeyleri düşünmesi bir aile için biraz sakıncalı. çünkü bir aile ile ilgili bir karar alınacaksa bir erkek bir kadın ikisinin de verilmiş farklı düşnce yapıları sonucu aile için EN DOĞRU kararı aldıracaktır.... ama burda erkek ile kadın düşünce yapısıyla direk bağlantılıdır.

umarım anlatabilmişimdir ya .s

İlk önce çoğu evde kararı bir erkek ve bir kadın vermiyor. İki farklı görüş olmuyor, genelde bir görüş baskın oluyor. Özellikle bizim toplumumuzda.

Tarihte var olan durumlar yıkılmadı, yok edilmedi tam aksine sirkülasyon halinde devam etti. Bir tek Ortaçağ ile birlikte kilisenin etkisi ile sapkın bir durum ilan edildi, yasaklandı ancak bu sefer eşcinselliği saray yaşantılarında, krallarda/ padişahlarda görmeye başladık, hatta saray yaşantısının olmazsa olmazları oldular. Çünkü din otoritesine boyun eğmeyecek bir mevkide ki bu insanlar gerçek kimliklerini ifade edebilecekleri bir noktada oluyordu.

Yani eşcinsel topluluklar helak oldular argümanı baştan başa yanlış. Hatta eşcinselliğin gayet rahat yaşandığı toplumların yıkılmasında etkenlerin eşcinsellik ile doğrudan/ yakından bağlantısı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Zep said:

bak aptalsın demiyorum, sadece fikrin varsa da kendine sakla diyorum sdfs

niye abi? toplumda genel geçer bir kural yüzünden mi? hükümete laf ediyorsunuz düşünce özgürlüğü vs hedehödö diye ama tayyibin kıstırdığı gazetelere dediği de senin dediğin ile aynı aşağı yukarı, "düşüncen varsa kendine sakla"
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

dusunce ozgurlugunu saga sola pislik asagilik serefsizlik diye tukurukler sacarak saldirmak sananlar var hala.

düşünce özgürlüğü dolaylı yoldan da olsa eleştirmek değil midir? eleştirmenin belli kuralları var evet ama bu kuralların dışına cıkınca eleştirmek olmuyor demiceksin herhalde?
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

escinselligin medenilikle modernlikle ne alakasi var, milyor yillik mevzu.

eşcinsel çiftin çocuk sahibi olmasına ahlaksal bir sorun gözüyle bakıyorum.ve çekirdek aile yapısının bozulması gözüyle bakıyoruz arkadaş,bizim kültürümüz de olabilirmi sizce?

''dedenle,babaannen ikisi de erkekti oğlum toprakları bol olsun'' asdasdasdsd
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

aquila said:

escinselligin medenilikle modernlikle ne alakasi var, milyor yillik mevzu.

arkadaş basmıyormu ?

eşcinsel çiftin çocuk sahibi olmasına ahlaksal bir sorun gözüyle bakıyorum.ve çekirdek aile yapısının bozulması gözüyle bakıyoruz arkadaş,bizim kültürümüz de olabilirmi sizce?

''dedenle,babaannen ikisi de erkekti oğlum toprakları bol olsun'' asdasdasdsd

e gozunuze siciim diyorum iste ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...