Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurtdışı çıkışları

Own

Öne çıkan mesajlar

Aynen ya kendimi zor tutuyorum kufur etmemek için artık bıktım. Giremediğim bi kac site var ama girmem gerekiyo. Allah belalarını versin. Ramazan ramazan beddua ettiriyolar bana. Bi pati'ye girebiliyorum adam gibi. allahtan buraya girioruz yani buraya da giremesek gidip bogazlarını sıkıcam adamların. Yetti be ne ya bur her dakka gidiyo. Yanmıyo işte modemde cable bölümü yanmıyo arkadas alamıyoz veri giremiyos siteye.
Sosyal ağlarda paylaş

Milletin sesini duyurabileceği bir yer yok ki!!! Kimi kime şikayet edicez. E-donkey'de upload'um download'dan fazla, City Of hereos da 1000'lerde geziyor pingler, anlamadığım şey yabancı sitelerle ilgili bir sorun yok bende, ne varsa hepsine düzgün şekilde girip çıkabiliyorum.[signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper/ Kagari: Energy,Device-Blaster/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender
Sosyal ağlarda paylaş

nedir bu ttnet den cektigimiz bunca yildir bu hep boylemi gidecek?

adsl getirdik fiyatlari indirdik hede hodo turkiyeyi internete bagladik

aferin.. tek yaptiginiz bu ama bunca yil kaziklamanizin karsiligi olarak en azindan bunu yapmaniz gerekirdi bari uzerinde durun *sensörd*[signature][hline]yesil ejderha...[/i]

Üzerime gelmeyin
Beni deli etmeyin
Çizdim, oynamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...