Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zoom modem 256k olayı

-Aragorn-

Öne çıkan mesajlar

zoom 4x var bende. 128 dim 2 gün önce 256 ya geçtim işte. şimdi modemin ayarlarında data rate 256 64 olarak gözüküo falan da yaptırdıım testlerde 90 kbps olarak çıkmaya başladım. 128 den bile düşüğüm =) bunun olayı nedir acaba? modemin 256k ya yönelik bi takım ayarları falanmı var acaba?[signature][hline]Oski Teh n000000OOOOb
Kanki Teh üBaaahr Dr000ood
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
önce telefon hattının tek kablo üzerinden, paralelsiz, el ile bant ile bağlanmamış olarak geldiğinden emin ol.. biliyorum çok standart birşey ama ben şu an adsl'den tam verim alıyorum önceki telefon kablom ile alamıyordum.
hattın düzelsede düzelmesede sen kablolarını yeni temiz tut :)[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Fıstık [PatiPet Resimler] / The Willow
Sosyal ağlarda paylaş

1 hafta oncesine benim de boyleydi bi fdisk cektim cillop oldu. indirdigim fifa 2005, program arsivim ve 2 gblik muzik arsivim silinmesine ragmen mutluyum. ne de olsa cdye yazmistim srkilarimi. get data back adli programin ntfs versiyonuyla da data recovery yapicam simdi fifa iso mu almak icin. ama bu anormal hali bi haftaya kalmaz yine yamulur net. su bloodlines inse de ondan sonra yamulsa bari

oneri psi: pcye resest atarsan adslin gite ihtimali oluyor. bana cok oldu en azindan. mumkun oldugunca acik tut pcyi.[signature][hline][b]Hepimiz away değil miyiz aslında bu hayatta...[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...