Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Hava Kuvvetlerinde 80 pilot istifa etti

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Aket-Atum said:

Sanki ülkede işletme mezunu kadar pilot var da bir de ne pilotu olduğunu soruyorsun.

bu kadarda kıt düşünülmez...

jet pilotunun eğitimiyle helikopter pilotu birmi? yük ucağı pilotu birmi?
siz tek pilot'a herseyi ogretiyolar bütün ucakları kullanıyo falanmı sanıyosunuz?

80 jet ucağı pilotunun istifasıyla, cesitli dallardan toplamda 80 pilotun istifası aynı seymı. boş boş cevap yazıcaksanız yazmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

illa zorlıycaksınız,

aktif 250 küsür savas jeti olan hava kuvvetlerinin 80 jet 10 senelik tecrubesi olan pilotunun istifa etmesi, cesitli dallardan 80 pilotunun istifa etmesinden cok daha büyük bı acık yaratır.

daha neyine itiraz ediyosunuz bunun anlamadımki.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer hava kuvvetlerinde, jet ucağı kullanan 500 pilot varsa, bunların bir kısmı zaten yarı aktif yarı eğitimdedir, görev almak için eğitilen hemen şimdi aktif hale getirilebilicek öğrenci sayısı ayrıca limitlidir.
80 ve dahada artıcak sayıda 10 senelik tecrübesi olan pilotu kaybedersen, bu baya ciddi bir sorun olur.

yok her türlü pilot ayrıldıysa cokta fifi.
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

Olayı tutuklamalara bağlamak biraz gündem çarpıtması gibi geliyor bana.Yıllardır olan sirkülasyona tutuklamaları kılıf yapıyorlar.Şerefmiş , onurmuş.Bide orduda kaldığında tutuklanma riski nasıl var ? Çat diye önüne geleni tutukluyorlar mı ?

evet?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...