Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Sam dusmuyor galiba

NoTwisT

Öne çıkan mesajlar

Abi isin soyle bir aci tarafi var, bu ve bunun gibiler seni beni hic gozumu kirpmadan oldurur, sonra da kafirdi der, pismanlik bile duymaz. Biz yapamayiz, Allah'indan bulsun deriz. Su salaklar surekli birilerinin masasi olup, kendilerine cikar saglamaya calisiyorlar, sonra da ummet icin yaptik diyorlar. Yapin hacim, cezanizi diger tarafta cekeceksiniz nasil olsa. Komsu'nun duzenini bozmak, insan oldurmek senin inandigin seye ters ama cikarin var diye korukluyorsun. Umarim gun yuzu gormezsin bu dunyada da.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi canım, ben eminim çipetpet mevcut yasal düzen el verse beni bildiğin kıtır kıtır doğrar. Adam vahşi. Ve umrunda bile olmaz, bu axedice namussuzu zaten cehennemde yanacak ben doğrusunu yapıyorum diye düşünür.

De işte şeyi merak ediyorum ben bu adamları örgütleyen kim? Müslüman kardeşler mi diyosun şimdi spark?
Sosyal ağlarda paylaş

Tartışma düzeninize oturayım lan ,sadece sol ve komünist düşüncelermi emperyalizme karşı çıkıyor sanıyorsunuz?ne kafası olm bu? Sadece müslümanım diyorum,hemen kulp takma görevinizi yerine getiriyorsunuz...
Benim yardım amacım da fakir fukaraya yardım etmek ihh ve imkan-der gönüllüsüyüm o kadar.dağdan geldiniz bu ülkenin güzide bağcılarını kovmaya çalışıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

Tartışma düzeninize oturayım lan ,sadece sol ve komünist düşüncelermi emperyalizme karşı çıkıyor sanıyorsunuz?ne kafası olm bu? Sadece müslümanım diyorum,hemen kulp takma görevinizi yerine getiriyorsunuz...
Benim yardım amacım da fakir fukaraya yardım etmek ihh ve imkan-der gönüllüsüyüm o kadar.dağdan geldiniz bu ülkenin güzide bağcılarını kovmaya çalışıyorsunuz.

Hayir. Insanlar ozgurlukleri icin emperyalizme karsi cikiyor ama senin gibi karaktersizler bu durumdan cikar saglayip olayi kendi lehlerine cevirmeye calisiyorlar. Bir de utanmadan duygu somurusu yapiyorsun. Senin gibi muslumanlardan tiksiniyorum. Islam'i kirletiyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaliko said:

Abi isin soyle bir aci tarafi var, bu ve bunun gibiler seni beni hic gozumu kirpmadan oldurur, sonra da kafirdi der, pismanlik bile duymaz. Biz yapamayiz, Allah'indan bulsun deriz. S

Biz de aynı şekilde davransak bu elemanlara, belki anlarlar neler yaptıklarını? Başka türlü anlamıyorlar çünkü.

Niye Allah'a havale ediyoruz ki? Allah'ı en kısa zamanda ona göstermek varken...

El Kaide elemanı son mahkum da serbest bırakılmış bugün.
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:
Ben suriyede ki mücadeleye tamamen suriye halkının ve genelde de islam ümmetinin emperyaliZmden kurtuluşu gözüyle bakıyorum.isyan etmeseler rusya ve irana yarıyor,etseler amerikaya yarıyor diye emperyalistmi oldular ?
Mütedeyyin müslümanın suriye kıyamını desteklemesi farzdır.aynı namaz oruç hacca gitmesi gibi

Yazık ya adamın kafayı nasıl yıkamışlarsa, Libyanın eski ve yeni halini bile göremiyor analiz edemiyor, ağabaşları şıhları ne derlerse ne verirlerse ona inanıyorlar, cahillik başa bela
Sosyal ağlarda paylaş

Ha zaten bütün haberleri ve durumları o bölgeye o ülkeye gidip yerinde görüyor herkes di mi? Ne kadar salakça sırf sataşmak için yazılmış bişeydir bu ya

Libya bölünmek üzere, petrol olan taraftaki aşiretler diğer tarafı silkeleyip atmak ve herşeye konmak istiyorlar, bu da iç savaşa kardeş katliamına götürecek Libyayı, bu mu emperyalizme karşı Arap Baharı!?
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

dağdan geldiniz bu ülkenin güzide bağcılarını kovmaya çalışıyorsunuz.

dagdan gelen hatta dag demeyelim de arap çöllerinden sizler geldiniz bu ülkeye yalnız. Bagcılarını da kovmayıp öldürüyorsunuz.

Suriyede ayaklananlar tamamen abd ve yandaşlarının güdümündekiler.Bizim başımızdaki ne üdügü belirsizlerde koltuk sevdasına esada cephe aldılar ilk günden. Esad az bile yapıyor bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

Bizim başımızdaki ne üdügü belirsizlerde koltuk sevdasına esada cephe aldılar ilk günden. Esad az bile yapıyor bence.

tamam neyse her yazdığıma bir tepki,bir stres atma tavırları,yıldırdınız tamam pes,ne ben sizin suriye konusun da düşüncelerinizi değiştirebilirim,ne de siz benim,gördüğüm manzaraların,dinlediğim hayat hikayelerinin yalan olduğuna inandırabilirsiniz.iyi tartışmalar size konuya yazmıyorum bir daha stop!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...