Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Sam dusmuyor galiba

NoTwisT

Öne çıkan mesajlar

arkadaşım çok yanlış düşünüyorsun.Türkiye ve diğer ülkelere batılılaşma ve dejenere toplum oluşturma yöntemiyle saldırmaya çalıştılar. Ülkemizde her ne kadar çoğu ateist aydınlar bu tutucu Türk tavırlarını beğenmesede şu an AKP vb partilerin başa geçmesindeki sebep,Türkyenin dejenere olmayıp dayanmasıdır. Bu sefer dejenerelik yerine,ekstremcilikle yönetmeye çalışıyorlar ve daha başarılı. Herşeyi din ve ümmetçilik üzerine yüklüyorlar ve planları gayet güzel ilerliyor. Ben mümküm olduğunca erken kaçmaya çalışacağım şayet birşeyler olursa ama olay bundan ibaret.

Bu batılılaşma olayı Atatürkle başlamıştır.Amacına ulaşılmayınca şimdi geri çevrilip ters yöne itilmektedir,bir nevi cidden batının iyi yönlerini aldık,farkında olmasakta.
Sosyal ağlarda paylaş

Tawheed said:

sence,amerika,rusya v.s emperyal ülkeler,bu topraklara ırak faciasından sonra tekrar gelerek kendi ölüm fermanlarını imzalarlarmı?

siz sağolun adamların direk gelmesine gerek kalmadı zaten onların paralı (aslında parasız lol) askeri oldunuz çünkü.

diktatörler listesinden de saddamı çıkardın bakıyorum lol o gidince şiiler ele geçirdi diye mi ülkeyi. demokrasisi gitmiş lan ülkenin resmen hepsi şii olmuş lel
Sosyal ağlarda paylaş

adam sanıyor ki ortadoğu ve suriye küllerinden ankakuşu olarak doğacak hehe. bunların çok daha azını 1960-70lerde yaşayan türkiye bile anca 40 senede doğrultabildi belini ki bu ülkeler bu kadar kutuplaşma ile 100 seneden önce toparlanırsa şaşırırım.

hayır yani bir de sizin ülkenize de yaptılar bunu 40 sene önce falan gram akıllanmadınız mı arkadaş?
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz önce Ürdün'lü bir abiyle konuştum. Erdoğan'ı ilk geldiğinde seviyorduk ama Suriye'de yaptıklarından sonra artık karşıyız diyor. Bizim kral da destekliyor free syrian army i, ona da karşıyız ama bizimki en azından göstere göstere yapmıyor Türkiye gibi dedi.

Ürdün'ün durumu Irak bölünmeden önce daha iyiymiş, Saddam beleş petrol veriyormuş, buradaki fabrikalar Irak'a hayvan gibi ihracat yapıyormuş, şimdi hiçbiri yok diyor.

Burası da bizim gibi, her kafadan insan var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ürdün zaten bence Türkiye'ye ve Türklere yakın bir ülke çoğu olayımız aynı, kültürlerimiz birbirine çok yakın üniversite mezunu olmayan pek karşılaşmadım ben ürdünde, beyin göçü yapan bir ülke türkiye gibi yılda binlerce mühendis öğretmen vesaire çıkartıp işsiz bırakmayan bir ülke gerçi ürdünde mühendis ayakkabı boyacısı, öğretmen çöpçüde yok değil ama türkiyeye nazaran beyin göçünün yoğun olduğu bir ülke ingilizlerin bu konuda çok etkisi olmuştur.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Biraz önce Ürdün'lü bir abiyle konuştum. Erdoğan'ı ilk geldiğinde seviyorduk ama Suriye'de yaptıklarından sonra artık karşıyız diyor. Bizim kral da destekliyor free syrian army i, ona da karşıyız ama bizimki en azından göstere göstere yapmıyor Türkiye gibi dedi.

Bizim burda da doğudaki türki ülkelerden ya da afrikadaki müslüman ülkelerden insanlar var hangisi ile konuşsam diktatörlere karşı yapılan gösterileri vs destekliyorlar ama savaşın kışkırtma olduğunu düşünüyorlar.

bi bizim ülkedeki fasülyeden müslümanlar bu kadar hevesli savaşı desteklemeye o da işte türkiyenin başını çektiği büyük islam imparatorluğu fantazileri ile ıslanıyorlar her gece ondan. çok beklersiniz daha lol, uzaktan tek bir emir ile bütün ortadoğu, arap ve müslüman ülkeleri darmadağın olurken hangi islam imparatorluğu lan? Hala o her fırsatta dolu dolu beddua ettikleri batılıların verdiği güç vaadiyle kendi kendilerini boğazlamanın ötesine gidemediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...