Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Breaking News_RZR & FA new deployment

Captain Logar

Öne çıkan mesajlar

Ya Hasan ben seni böyle bilmezdim. Kalbimi çok kırdın. Dün akşam lokalden 'Hasan hoşgeldin. Çay demledim gel içelim' diye yazdım. görmezden geldin.
Hayır, o yetmezmiş gibi, bir de sizin fleettin arkasında kalanları temizliyorduk. Adamları kurtarmak için geri döndünüz. Ekmeğimize mani oldunuz.

naga fleetinden geride kalanlardan biri.
Sosyal ağlarda paylaş

SIKYAHONAW said:

Abi ençok Canaris in efsane Gila fleetleri US time zone da çıktığı için mutsuzum bu deploymentta.

Bende aynı konudan şikayetçiyim. Birde bi 20 kadar gemi daha varmış karşı tarafta, sadece 2 kill alabildiklerinden killere giremeyip kaçanlar gözükmüyor reportta.

http://dog-net.org/brdoc/?brid=16378
Sosyal ağlarda paylaş

bu aralar pek zaman bulamiyorum malisef, insallah onumuzdeki gunlerde karsilikli kapisabiliriz :)

bu deploymentin amaclarindan biri de RZR icin acemi FC leri egitme sansi, o yuzden boyle kill ve loss lari cok gorecegiz daha :)
adam warp diyecegine jump diyo, jump diyecegine bilmemne diyor, kapismaya giriyoruz target caller yok lol
ogrenecekler abisi daha :D
Sosyal ağlarda paylaş

"Captain Logar" said:

bu aralar pek zaman bulamiyorum malisef, insallah onumuzdeki gunlerde karsilikli kapisabiliriz :)

Ya Hasan kendini niye bukadar yoruyorsun ki? Her savaşta aynı laflar. Bundan sonra yazı yazmlak için bu kadar zaman harcama. Direk buraya link ver ya da daha iyisi "Herzamankinden" yaz biz anlarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Razor'u bilmem de, Fatal, kesin TEST'ten kaçmak için, deplonment ayağına geldi. E işte Razor'dakiler de bir gün jump clone yapıp farma gidiyorlardır, bir gün de yine jump clone ile geri dönüyorlardır.

Hasan'ın spor dediği bu jump clone olayı olmasın. Sonuçta jumplıyorlar ya, spor oluyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...