Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yazıcı gibi senin ben taaaaa

Masakari

Öne çıkan mesajlar

Bu lavuğa ne zaman işim düşse hep aynı haltı yapıyor şerefsiz. Sana da mürekkebine de koyam yaa.

Ulan ayda yılda bir işim düşüyor onda da ya silik yazıyor hada görünmez mürekkeple yazıyor yavşak.

Hayır gidicem tekrar mürekkep,kartuş ayarlıycam işimi halledicem aradan zaman geçecek, tekrar işim düşecek gene aynı puşluğu yapacak veledi ibni.
Sosyal ağlarda paylaş

Murekkebi kuruyordur, yapacak bisey yok ona. Kartusla/yaziciyla alakali olsa gerek.

Onun yerine ne yaparim dersen, samsung ML serisinden lazer bi yazici alirsin, fotokopiden ucuza gelir uzun vadede.

edit 2 : Baska bir secenek de uzun sure bekleyen kartusu kullanmadan once cikarip emmek ama agzin yuzun murekkep olacak, kacarin olmaz. Pipet falan deneyebilirsin ama, bi ihtimal kurtarabilir. sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

kettle da su kaynat sıcak su buharına tut kartuşların ağzını. diğer elinde de peçete olsun, bastıra bastıra sil, mürekkep akmaya başlayınca bırakırsın yapmayı. 2-3 defadan sonra halen düzelmezse kanallar tıkanmıştır geçmiş olsun.

en güzeli di'nin dediği gbi ML serisi bi S/B yazıcı al geç, toner en mantıklısı zaten. mürekkepki yazıcı zulüm.

Samsung ML 1610, Xerox 3117 ya da Samsung 1640 kullan.

1660 da olur. yazıcıya bi yazılım atarsın sonra dolum tonerle kullanırsın güzel güzel.

yok ben halen mürekkep kartuş kullanıcam dersen haftada bir çıktı al öylesine makinayla.
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Bu lavuğa ne zaman işim düşse hep aynı haltı yapıyor şerefsiz. Sana da mürekkebine de koyam yaa.

Ulan ayda yılda bir işim düşüyor onda da ya silik yazıyor hada görünmez mürekkeple yazıyor yavşak.

Hayır gidicem tekrar mürekkep,kartuş ayarlıycam işimi halledicem aradan zaman geçecek, tekrar işim düşecek gene aynı puşluğu yapacak veledi ibni.

kartuşun alt tarafını (mürekkep çıkan yer) kolonya ile silmek kısmen işe yarıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aga nesi pahali allaskina. Veriyosun 100-150 lira para, 5 sene kullaniyorsun, sonra tasinirken tasimaya usenip tanidiga devrediyosun.

120 Liraya aldim ben zamaninda ML-1610'u, 2000 sayfalik tam dolu tonerle geliyor dediler, rahat bi 3000 sayfa bastim kitabindan dokumanina. Hatta eski ev arkadasim olacak gerizekali kedisinin fotografini falan basmaya calismis ben yokken, ona ragmen bitmedi o toner.

En son ulke degistirirken komsuya verdim abi al, kenarindan bir toner doldurt kullanirsin diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...