Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İdonun yeni sevgilisiyle bir anım :)

Raistllin

Öne çıkan mesajlar

_Rave said:

Tam tersi 6-7 ay arkadaş takılırsan ben seni hiç öle görmedim yeme ihtimalin daha yüksek abi.Ayrıyetten o sürede kızın başka birini bulmasıda çok çok büyük bi ihtimal.Ne direk girişmek nede fazla uzatmak lazım.

Bide ilişkinin en güzel dönemi ''flört'' dönemi heralde ya.O nası tatlı heyecandır öle yerappi.

bakıcaz kanka şu an daha erken de ilerleyen zamanlarda gelişme olursa yazarım :)
Sosyal ağlarda paylaş

erol un kizimi bu kiz
erol un yeri

orayi biz adam ettik ya
15 yil once kimse gitmezdi babamlar gitmeye arkadaslarini ailelerini getirmeye basladi sonrada tuttu gitti

erol 25 ten cok daha fazla yapiyordur gecelik en az 5-6 bin cirosu vardirda

erol duzgun adamdi bu kiz nasil bole dovme falan yapmistirmis

yazik ya

Raistllin said:

Fistan said:

kız güzelmiş

abi hem çok güzel hemde öyle kaşar falan değildi konuşmaları falan bende öyle bi izlenim bıraktı,ama benim arabam puntoya değilde mercedeslerde görüyomuş kendini anladığım kadarıyla :) bir de işin şöyle bir yanı var babasının sahibi olduğu erol balık mudanyada tektir ayda tahmini 20-25 bin lira civarında geliri olan bir yer ve tek çocuk.Ah be kızım sen gerçek aşkını bulsana niye yalan işlerin peşinden koşup kendi güzelliğine yazık ediyosun
Sosyal ağlarda paylaş

matama said:

erol un kizimi bu kiz
erol un yeri

orayi biz adam ettik ya
15 yil once kimse gitmezdi babamlar gitmeye arkadaslarini ailelerini getirmeye basladi sonrada tuttu gitti

erol 25 ten cok daha fazla yapiyordur gecelik en az 5-6 bin cirosu vardirda

erol duzgun adamdi bu kiz nasil bole dovme falan yapmistirmis

yazik ya

Raistllin said:

Fistan said:

kız güzelmiş

abi hem çok güzel hemde öyle kaşar falan değildi konuşmaları falan bende öyle bi izlenim bıraktı,ama benim arabam puntoya değilde mercedeslerde görüyomuş kendini anladığım kadarıyla :) bir de işin şöyle bir yanı var babasının sahibi olduğu erol balık mudanyada tektir ayda tahmini 20-25 bin lira civarında geliri olan bir yer ve tek çocuk.Ah be kızım sen gerçek aşkını bulsana niye yalan işlerin peşinden koşup kendi güzelliğine yazık ediyosun

reyiz kız da düzgündü zaten,ama şan şöhret kafa karıştırmış işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...