Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

server arayan var ise kesinlikle göz atsın

RaidenXelRu

Öne çıkan mesajlar

Dayanamıyorum hmmfs. Magery'imi kasarmışım, o sırada pk gelirmiş. An Ex Por atarmışım. Sonra explosion içermiş, saldırırmış bana poison kryss'yla ohhyş. Sonra ben wrestling'le dodge'larmışım, Corp Por atarmışım kafasına, o sırada kralın kızı beni görürmüş. Hoşlanırmış benden. Çok rüzgar olurmuş, elbisesi açılırmış hmşşşşssfş. Rel Por atarmışım kral kızının kulesine. O sırada annesi de varmış odasında, o da benden etkilenirmiş...
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Dayanamıyorum hmmfs. Magery'imi kasarmışım, o sırada pk gelirmiş. An Ex Por atarmışım. Sonra explosion içermiş, saldırırmış bana poison kryss'yla ohhyş. Sonra ben wrestling'le dodge'larmışım, Corp Por atarmışım kafasına, o sırada kralın kızı beni görürmüş. Hoşlanırmış benden. Çok rüzgar olurmuş, elbisesi açılırmış hmşşşşssfş. Rel Por atarmışım kral kızının kulesine. O sırada annesi de varmış odasında, o da benden etkilenirmiş...

piuu
Sosyal ağlarda paylaş

dungeonda skill gain e +% 40 gain var, baslangıcta 50 resist 50 bişey açın , bankaya gidin biraz dilenin 1 2 k :D sora brit mezarda arka sag kosede en sondaki mezar tasına cıft tıklayın , newbie dungeon acılıcak , orda inanılmaz gain var , ama young status bittiginde bidaha giremezsiniz , o yuzden yanınıza ciddi miktarda bandaj alın (min 750)
Sosyal ağlarda paylaş

kolay artan bi skillin okunu çevir aşağı fencing falan
musicianship okunu çevir yukarı
artar dexin

benim fencer şu şekilde 90 90 45 statlar
100 fence anat tctx heal parry
resist arttiramadım 60 üstü kaldı.
geriye 100 kaldı
en az 64 magery kasıcam kesin, 4th circle sıçmasın diye
gene de bilemedim ya ne yapsam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...