Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apo haini ile ne görüştüğünü,neden görüştüğünü yazmış

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Soimyr said:

Jim_E_Rustler said:

KuddusiMavra said:

her zamanki gibi başlığın ırzına geçilmiş ama ben yine de bazı arkadaşların okuyup bir şeyler öğrenmesini umuyorum. troleybüsçüler zaten her zaman var...

E git o zaman? Ne kanser çıktın.

birda senin gibiler var direk forumun ırzına geciyor. amacın birilerini aydınlatmaksa gazetecilikte falan kariyer yapsana, ne bileyim donanımhaberi, forumtr yi aydınlat.

eskiden trolleri beslemeyin, fıstık atmayın dememizin sebebi buydu. sana fıstık atan 2-3 çdk zeki (!) uyemiz olmasa ,hala buradayım cunku 2-3 kisiyi aydınlatıyorum diye bikbikleyemeyecektin.

ah su forum keske tekrar invite only haline donse

Herhangi bir tartışma formatına uyum saglayabilen bir herif değil Çetintaş.

Sen de çok farklı değilmişsin, hiç tanımıyorum, bilmiyorum kimsin ama 2010 üyelikle zibidilik yapıp yapamayacagın üyeleri iyi seçmen lazım diye düşünüyorum.

Ya argüman sunarsın ben sana ciddi cevap veririm yada bböyle zibidi zibidi post atarsın seni tanımayan adama, retortu alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

hiçbir forum üyesini forumdan kovmak hiçbirinizin haddine değil.

kapına Efendimiz ve kurtarıcımız Yuce İsa Mesih hakkında bilgi almak ister misiniz? diye misyoner gelse tepkin ne olurdu merak ediyorum estel.

sevgili cetintas o arkadasların ulusalcı versiyonu, birde tabi net ortamı oldugu icin cek git suratını bir daa gormiyim deme imkanın yok, yurt icine her donusunde konu disinin ırzına geciliyor.

allahtah yarın evime donuyorumda ordaki bilgisayarımda Modez Pati yuklo browserımda en azından cetintası gormekten kurtulacagım.

ps: xunn un mesajı ona yazdıgımı sanıp atarlanması üzdü ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

ayni sey degil. adam senin kapini calmiyo. public ortam burasi.

sen su anda sokaktaki birine senin gibileri istemiyoruz burda diyen mahalle delikanlisi gibisin

public ortam forumtr donanımhaberdir bence. tabi her forumun pubic olup olmadıgını ayrıcada tartısabiliriz omden istersen.

bu arada yanlıs anlısılma olmasın sırf cetintasa degil si laflarım.

cipetpettir ve benzeri sağcı solcu ulusalcı x ci y ci ve z çi olup bunu gunde 487192847192 baslıkla ifade eden ustune duzgun tartısamayan adamlada.mesela sir ü. su tartısmalara duzenli gerirken sem i veyahut cetintas tadında anti-dinciler tepesine attırana kadar horacegoesskiing i buve benzeri adamları bunun dısında tutuyorum. cunku adamlarla tartıstıgında fikirleriniz degismesede karsılıklı ortada duzgun argumanlar tartısılabilicik sağlam fikirler donuyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

Estel_Anorien said:

hiçbir forum üyesini forumdan kovmak hiçbirinizin haddine değil.

kapına Efendimiz ve kurtarıcımız Yuce İsa Mesih hakkında bilgi almak ister misiniz? diye misyoner gelse tepkin ne olurdu merak ediyorum estel.

sevgili cetintas o arkadasların ulusalcı versiyonu, birde tabi net ortamı oldugu icin cek git suratını bir daa gormiyim deme imkanın yok, yurt icine her donusunde konu disinin ırzına geciliyor.

allahtah yarın evime donuyorumda ordaki bilgisayarımda Modez Pati yuklo browserımda en azından cetintası gormekten kurtulacagım.

ps: xunn un mesajı ona yazdıgımı sanıp atarlanması üzdü ^^

hocam pardon, şaşırdım zaten posta. Allah allah dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

Marty said:

sen su anda sokaktaki birine senin gibileri istemiyoruz burda diyen mahalle delikanlisi gibisin

public ortam forumtr donanımhaberdir bence. tabi her forumun pubic olup olmadıgını ayrıcada tartısabiliriz omden istersen.

cipetpettir ve benzeri sağcı solcu ulusalcı x ci y ci ve z çi olup bunu gunde 487192847192 baslıkla ifade eden ustune duzgun tartısamayan adamlada.mesela sir ü. su tartısmalara duzenli gerirken sem i veyahut cetintas tadında anti-dinciler tepesine attırana kadar horacegoesskiing i buve benzeri adamları bunun dısında tutuyorum. cunku adamlarla tartıstıgında fikirleriniz degismesede karsılıklı ortada duzgun argumanlar tartısılabilicik sağlam fikirler donuyordu.

senin gibiler yüzünden zaten internete de küsmek üzereyim,birşeylere,birilerine hakaret etmek de üstünüze yok.sanane arkadaş adam istediği siyasi görüşü,fraksiyonu,dini,mezhebi savunsun.senin evinin içine kadar girip rahatsız ediyormu fiili olarak?

cevabın hayır ise,ama sen hala rahatsızsan,devletin interneti denetleme kurumların da v.s görev alıyorsundur yani
Sosyal ağlarda paylaş

su adamı ciddiye alıp cevap verdigime uzuldum.

ve evet bu tip adamleden hoslanmıyorum ve bir zamanlar patiyi pati yapan duzgun tartısmaların iclerine sıcmalarından mütevellit patinen genel kalitesinin ırzına geçtiklerini dusunuyorum.

hani farkında degilimdir bu adamların patiye bi getirisi verdın lutfen acıklayın
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

Marty said:

acikcasi yonetime kalmis buranin public olup olmadigi. yeri geliyo public, yeri geliyo komuniti oluyo.

olay duzgun tartismaksa kime gore olayi oluyo biraz, bana sorarsan horace i hic bilmem ama sir de sirf konuyu carptip, asil konusulan konulardan kaciniyodu. bu donusumlu olarak banlanip banlanip gelen tiplerden biri bile olabilir mesela.

konu da ne guzel degisti.
cipetpet de artik banlansa da yeni nikle gelse
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o kadar istenmiyorsam yazmam olur biter.yani paticik hayatımın önemli kısmını kapsamıyor ki bazı arkidişler gibi,ama yönetici yazmış size düşmüyor kullanıcının ne yazıp yazmayacağını şekillendirmek...
Birilerini de rahatsız ettiysem özür dilemiyorum,çünkü dilenecek bir durum yok...
Sosyal ağlarda paylaş

istenmiyorsam yazmam diyorsun en az 2-3 kere banlandın geri geldin. Her defasında inkar ettin. Ama okadar bariz bir şekilde belli ediyorsun ki insanların kafasında şüphe oluşmuyor bile kimliğin hakkında. Sorsan müslümanım diyorsun, en azılı şekilde savunuyorsun inançlarını ama yalan konuşmaktan bir türlü alıkoyamıyorsun kendini. Hep inkar hep inkar.

banlanıp geri gelen bir sürü kullanıcı var. Tekrardan banlanmayı gerektirecek bir davranışta bulunmadığın sürece banlanmıyorsun zaten. madem müslümansın bari sana emredilen ilk emre uy be adam. Oku. Sonra yalan söyleme.

Gerçi gökten örümcek yağmasını doğa üstü olay diye açıklayan adama ne anlatıyorsak harbiden. Suya yazı yazıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...