Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apo haini ile ne görüştüğünü,neden görüştüğünü yazmış

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

ben de cipet'i severim ve değer veririm. bu nedenle sorularını cevaplayacağım.

Cipetpet said:

1-nizami bir askeri birliğe,konuk cumhurbaşkanı geldiğinde selam verdiği gibi,neden pkk teröristlerine selam veriyor doğu perinçek apo ile beraber?
adama karşılama töreni yapmışlar. başka kim gitse aynı şekildeki bir karşılamaya nasıl tavır almasını bekliyorsun?"olm apo,çek lan şu teröristleri,laubali olma" mı diyecekti :)

2-gazeteci sıfatıyla gittiyse eğer,karanfil uzatmak ne demek abi?

ikimiz bir fidanın,güller açan dalımıyız demek?
yukarıdaki yazıyı okuduğunu söylüyorsun ama demek ki anlamamışsın. emperyalizme hizmet etmeyi bırakın,gelin devletle barışın,devlete hizmet edin mesajını vermiş Perinçek Apo'ya.kendisine uzatılan çiçeği de iyi niyetinin göstergesi olarak ona geri uzatmasında bir sakınca görmüyorum.

3-mehmet ali birand'a hem nalına hem mıhına vururken,m.ali birand'ın böyle fotoğrafları yok iken vatan hainliğiyle itham ediliyor,doğu perinçeğe vatansever gözüyle bakıyorsanız eğer doğu perinçeğin vatanseverliğini nereye oturtturuyorsunuz?
m.ali birand'ın trt'yi milyonlarca dolar dolandırdığı mahkleme kararı ile kesinleşti. dahası ab temsilcisi karen fogg'dan kendisi gibi başka gazetecilerle birlikte talimat aldığı, onun dolayısıyla ab'nin istekleri doğrultusunda haber yaptığı,kamuoyunu yönlendirdiği aha bu eleştirdiğiniz doğu perinçek tarafından açıklanan karen fogg epostaları ile ortaya çıktı. epostalarda açık açık m.ali birand dahil hepinizin bir çırpıda sayabileceğiniz malum gazetecilerin nerelerde,nasıl karen fogg ile buluştukları; ne yönde talimatlar aldıkları, <> dahil pek çok şey yazıyor. karen fogg bu epostalar açıklandıktan sonra Türkiye'den kaçtı gitti.daha çok şey var da m.ali birand ile ilgili bunlar yeter.

4-gerçek bir vatansever,sabah akşam küfrettiği amerikanın otomobiline neden biner?

bir bülent ecevit örneği varken (ki siyasi görüşlerini onaylamam sevmem de) son vatansever olarak gördüğüm ecevitin uygulamaları ortadayken neden araç olarak lada veya doğu alman araçları kullanmamıştır da amerikan araçlarına binmiştir?

böyle bir şeyi söylerken çok sağlam düşünmek lazım. o zaman gerçek bir şeriatçının(ne demekse)elektriği kullanmaması lazım çünkü musevi'nin biri icat etmiş ya da tvna hiç bakmaması lazım,yine gavurun biri bulduğu için. veya aşı olmamaları lazım, hristiyan-musevi bilim adamları o aşıları geliştirdiği için. mantık lütfen. parti kısıtlı imkanları ile alabileceği en ucuz zırhlı aracı almış. lada,doğan,şahin zırhlı araba vardı da almadılarsa eyvallah...hee,o aracı da en başta aha şu sizin <> gibi olduklarınızı iddia ettiğiniz pekaka'dan gelen ölüm tehditleri üzerine aldı parti.

5-80 öncesi fikirleriyle sonrası fikirleri arasında,tayyip erdoğanın yaptığı takiyyeden farklarını söyleyebilirmisiniz?
takiyyeden kastettiğini anlamadım. öz eleştiri yaptığında kıbrıs barış harekatına karşı olmakla yanlış yaptığını itiraf etmiştir, bu konuda rauf denktaş'tan da özür dilemiştir. son dönemde iki iyi dost olmaları da (bana göre)gelmiş geçmiş en büyük 2inci Türk önder Rauf Denktaş'ı samimiyetine inandırmış olduğu anlamına geliyor. Bu bana yeterli.mutlaka savundukları fikirler ile ilgili zaman zaman yanlış tavırlara da girdiler. ama genel olarak ilk çıktıkları andan itibaren MİLLİ DEMOKRATİK DEVRİM'i savunuyorlar. Bir dönem Pekaka ile devlet arasında orta yolun bulunabileceğine inandılar, dergilerinde ve gazetelerinde bu yönde yayınlar yaptılar, bu Aydınlıkçılar içinde de çok eleştirildi. Ancak neticede parti organlarının aldığı kararlar uygulandı. pekaka'nın aynı iyi niyette olmadığı görüldü. Şimdi aradan 20 sene geçtikten sonra sizlerin eleştirdiğiniz o görüşmeler,yayınlar bir tarafa...hükümet bizzat en tepedekinin talimatı ile aynı tavrı izliyor. apo'nun 1 yılı aşkın zamandır imralı'da değil mit bursa konukevinde kaldığı mhpliler tarafından da biliniyor ki mecliste soru önergesi verildi. şimdi chpliler bodrum'da <> kalması için ev alındığını yazıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

Yancılar sarmış buraları

olm en büyük yancı sensin :) kendine ait tek bir fikrin yok. varsa da bilmiyoruz. çünkü işin gırgırındasın aykido gibi. ve ciddi en ufak mevzuya en ufak bir fikir kırıntını görmedim şu ana kadar. cipet gibi adamların bari bir fikirleri var, kabul ederim-etmem ayrı mevzu ama neticede karşılıklı konuşup,yazışabiliyorum. senin gibi adamlar ise yancılıktan başka neye yararsınız?
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Siyaset boş insan uğraşı,kahvehanelere git bak sürüyle görüceksin en basiti.Ben ise sizin gibileri izleyip puromu körüklerken kıkır kıkır gülüyorum.
Rage açtığınız zaman kahkaha oluyor kıkırdamalarım.
Ha düzgün insanları oturur dinlerim o ayrı,ama düzgün insan lazım bunun için.

Forumlara hergün onlarca başlık açıp saçma sapan tartışıcak kadar boş değilim üzgünüm. Hayatımı yaşamakla meşgulüm çünkü ve sana da tavsiye ediyorum özellikle ortayaş bunalımında olduğun şu yıllarda.

Ben ise sizin gibileri izleyip puromu körüklerken kıkır kıkır gülüyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

Siyaset boş insan uğraşı,kahvehanelere git bak sürüyle görüceksin en basiti.Ben ise sizin gibileri izleyip puromu körüklerken kıkır kıkır gülüyorum.

Forumlara hergün onlarca başlık açıp saçma sapan tartışıcak kadar boş değilim üzgünüm. Hayatımı yaşamakla meşgulüm çünkü ve sana da tavsiye ediyorum özellikle ortayaş bunalımında olduğun şu yıllarda.

benim ne kadar boş,ne kadar dolu olduğumu samimi muhabbet ettiğim kişiler forumdan biliyorlar. bizim işle meşgul olmamız demek kafalarımızı siyasete kapamamız, memleket meseleleri ile ilgilenmemeiz anlamına gelmemeli. hele hele yukarıdaki alıntıdaki sözlere katılmama imkan yok. puro içmek için siyasetle ilgilenmemek mi gerekiyor? burası forum, senin gibi adamlar boş muhabbet başlıkları açıp oyunlar hakkında konuşacaksınız tabi. ama benim gibi adamlar da senin gibi adamların canını sıkan başlıklar açacağız. daha önce defalarcaq söyledim, okuma bu kadar rahatsız oluyorsan(okumadığın ortada zaten)ve o zaman saygı göster yazılana-yazana.madem ilgini çekmiyor abuk subuk resimlerle ya da araya yancı pozisyonunda girerek attığın mesajlarla troleybüs edebiyatına hizmet etme.

heee...ben de puromu körüklüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

GodBlessStoya said:

benim ne kadar boş,ne kadar dolu olduğumu samimi muhabbet ettiğim kişiler forumdan biliyorlar. bizim işle meşgul olmamız demek kafalarımızı siyasete kapamamız, memleket meseleleri ile ilgilenmemeiz anlamına gelmemeli. hele hele yukarıdaki alıntıdaki sözlere katılmama imkan yok. puro içmek için siyasetle ilgilenmemek mi gerekiyor? burası forum, senin gibi adamlar boş muhabbet başlıkları açıp oyunlar hakkında konuşacaksınız tabi. ama benim gibi adamlar da senin gibi adamların canını sıkan başlıklar açacağız. daha önce defalarcaq söyledim, okuma bu kadar rahatsız oluyorsan(okumadığın ortada zaten)ve o zaman saygı göster yazılana-yazana.madem ilgini çekmiyor abuk subuk resimlerle ya da araya yancı pozisyonunda girerek attığın mesajlarla troleybüs edebiyatına hizmet etme.

heee...ben de puromu körüklüyorum.

Şunu yazan insanla ben 'en iyi yanan kibrit' konusu bile tartışmam. Beni rahatsız edemezsin lol aksine eğlendiriyorsun devam et.
Sosyal ağlarda paylaş

Cetintas abi. Aramizda kusak farki var. Memurlar.net adamisin sen. Buraya memurlar.net gezegeninden superman olmaya gelmis olabilirsin ama olamadin abi. Olmadi. Superman olmak yerine undisputed fartman oldun thread thread gicik ediyorsun bizi. Hey gidi ceto abi ol ama gundemci ceto olma artik noolursun. Konu disinin irzina gecmekten vaz gec artik. Gel kisiselde nasil gecti habersiz o guzelim yillarim yapalim. Siktir et gundemi artik noolursun.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Cetintas abi. Aramizda kusak farki var. Memurlar.net adamisin sen. Buraya memurlar.net gezegeninden superman olmaya gelmis olabilirsin ama olamadin abi. Olmadi. Superman olmak yerine undisputed fartman oldun thread thread gicik ediyorsun bizi. Hey gidi ceto abi ol ama gundemci ceto olma artik noolursun. Konu disinin irzina gecmekten vaz gec artik. Gel kisiselde nasil gecti habersiz o guzelim yillarim yapalim. Siktir et gundemi artik noolursun.

hadi leyn. :) ne fartmani, ne diyon süpermen falan? bana ne,neye inanırsan inan,ben istediğimi yazarım.katılmazsan varsa fikrin yaz,yoksa çocukluk yapma-yapmayın. konu dışının ırzına geçen sizsiniz yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

senko said:

said:
2009 Doğu Perinçek 114,243 % 0.29 0

kassam ben alirim sanirsam ya bu kadar
feysten yardirsam daha fazla alirim o net.

seçime katılabilmek için zaten her ilde olman lazım, o kadrolar ve ailelerini toplayınca minumum %22.67 mi ne ediyor kaba hesapla, 20 altında oy alana o yuzden parti uyelerınden bıle oy gelmemiş diyotlar

ardahanda hepar 3 oy almıstı
il yonetiminde 6 kişi vardı weauhueauhehau
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...