Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Temizlikçinin 5+1 ses sistemini boy sırasına sokması

Chemical

Öne çıkan mesajlar

ayrıca yerde bulduğu 12V aküyü, bişey olursa seramiğin üstünde olsun diye yere bıraktığım aküyü alıp, masama koyup kutupların 1cm uzağına paslanmaz çelik parça koymuş

niye aküye elliyorsun yangın mı çıkarıcaksın diyince, masada gördüm üstüne koydum dedi.

Sosyal ağlarda paylaş

temizlikçinin sizin akünüzü yada elektronik eşyanızı bilmesi gibi bi zorunluluğu yok. onlar onun için bir obje sadece. ya üstüne dokunmayın tehlikelidir diye uyarı koyun, ya temizlikçiyi bizzat uyarın bunlara dokunma diye. yada ortalıkta bırakmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

paslanmaz çelik parçayı ve aküyü o kadar mesafelerden bir şekilde nasıl bir araya getirip, olabilecek en kötü kombinasyonla birleştirdi hiç bir fikrim yok, mesela parçanın üzerinde akü olsa hiç sıkıntı yok, yanlarda da yok, sadece üstte olması sıkıntı yaratabiliyor.

başka bi metal de değil bak üstü pas olmasın tam aksın böle ooh diye paslanmaz çelik hani.
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

temizlikçinin sizin akünüzü yada elektronik eşyanızı bilmesi gibi bi zorunluluğu yok. onlar onun için bir obje sadece. ya üstüne dokunmayın tehlikelidir diye uyarı koyun, ya temizlikçiyi bizzat uyarın bunlara dokunma diye. yada ortalıkta bırakmayın.

10 farklı temizlikçiye 40 kere söyledim ama her seferinde elektronik aletleri kafalarına göre temzilemeye ve yerlerini değiştirmeye devam ettiler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...