Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Morcull Efsanesi Geri Döndü

morcullpvp

Öne çıkan mesajlar

Yıllarca ultima severlere bol keyifli bir PvP platformu sunarak gönüllerde taht kurmuş Morcull Shard efsanesini yeniden yaşatmak amacıyla uzun süreli uğraşlarım sonucu biraz daha farklı bir tarzda Morcull PvP ismiyle sizlere sunmak istiyorum.

Sunucu RunUO tabanlı ve otomatik accounttur.

Ayrıntılı bilgi için lütfen forumumuzu ziyaret ediniz.
http://www.morcullpvp.com
twitter:@MorcullPvP

IP: 37.148.208.209
Port: 2593

Lütfen bağlanmadan önce sunucuda kullanılan renkleri düzgün görebilmek için hues.mul dosyamızı indirerek ultima klasörünüzün içine atarak güncelleyiniz.

Not: Sunucu 1-2 gün içinde açılacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Dalga geçtiğiniz morcull shard zamanında bir pvp server ı için görülmesi zor istatistikler tutturdu. Ben de bir player olarak büyük keyif aldım. Bilen bilir.

Anlıyorum açılıp kapanan serverların ardı arkası kesilmiyor ancak 1 aydır uykusuz geceler geçirerek , malum finallerimin arasında bile üzerinde uğraştığım , çabaladığım bir emek var. Ve bu emeğe böyle alaycı sözler ettiğinizi görmek insanın canını sıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

morcullpvp said:

Dalga geçtiğiniz morcull shard zamanında bir pvp server ı için görülmesi zor istatistikler tutturdu. Ben de bir player olarak büyük keyif aldım. Bilen bilir.

Anlıyorum açılıp kapanan serverların ardı arkası kesilmiyor ancak 1 aydır uykusuz geceler geçirerek , malum finallerimin arasında bile üzerinde uğraştığım , çabaladığım bir emek var. Ve bu emeğe böyle alaycı sözler ettiğinizi görmek insanın canını sıkıyor.

insanalr oynayınca emek verecek
projen çöp overall git burdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Bırak da buna oynayacak olan insanlar karar versin. Oturduğu yerden ahkam kesenler değil.

Fin said:

morcullpvp said:

insanalr oynayınca emek verecek
projen çöp overall git burdan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...