Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Websitelerde fiyat yazmaması.

Chemical

Öne çıkan mesajlar

ben direk bunu anlıyorum fiyat yazmayan hizmet satış sitesinden
"isteyebildiğimiz kadar yüksek isteyeceğiz, piyasa ile karşılaştırmanı sanki dükkanımızdaymişsin telefonun da yokmuş gibi engellemeye çalışıcağız, çünkü o kadar pis kazık atıcaz üf yani, ayrıca sana verdiğimiz fiyat 2 güne de değişir, bilemezsin"
anlıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bir de bi akrabaya uzuuun uzun tarihçe yazdırıyorlar
şöledir böledir şöle geliştirildi,
hatta şöle bi hikaye anlatayım bir gün bayanın biri falan diye hikayeler destanlar

fiyat listesi yok.

ya m2 fiyatı istemiyorum, bana desinki tek pencereye boyuta göre şu şu aralıklarda, tek pencere yapımında şu boyutlarda şu kadar tutar, 6 tanesi şu kadar 10 tane pencere de bu kadar buradan düşünün işte lan diye bikaç örnek verilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Ben çok öle yapı malzemesi fiyatı aha diyip arayıp pardon sitemiz güncellenmemiş yanıtı aldım..

bana bunu avea yaptı, sitenizde 50 lira niye 60 diyorsunuz dedim, tek tek menüleri sordu, 4. basışında buldu gördüğü an "yanlış yazmışlar, düzeltilir" dedi.
mağazada olsa bu etikette kan alırlar
Sosyal ağlarda paylaş

Peki ya senin soylediginden daha coksa iscilik o zaman ne olacak ? Gelip buraya usta bizi kazikladi :( mi diyeceksin?

Boyle islere internetten fiyat verilmez. Adam ne bilsin ne kadar ugrasacagini, senin evine hangi malzemenin ne kadar gidecegini ki.

Her isinizi internetten gormekten vazgecin. Gidin sanayiye falan catir catir peygamber pazarligi yapin. Isi anlatin adama, birer cay falan icin.

Bu arada evet, o siteler adres belli olsun diye yaptiriliyor teyze ogluna.

Alinma dostum Chemical, bunu sana saldirmak icin yazmadim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya fiyatsız site yaparsın hiç bişey demiyorum, ama GOOGLE VARMIŞ diye keyword doldurup, en üste var olmayan fiyat listeleri ile çıkmaya çalışmak tamamen başkasının adam gibi hazırladığı websiteleri gömmeye çalışmak ya.

Teki uğraşmış fiyat listeleri hazırlamış internete koymuş, teki koymamış koymuş gibi yapmış bir şekilde öne çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...