Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mehmet Ali Birand vefat etmiş

hozceri

Öne çıkan mesajlar

kithnos_1 said:

Duayen , usta , açık , mert , korkusuz , şerefli gazeteci

ne biçim mikslemişler bu videoyu hiç bişi anlaşılmıyor.

Esasında orda mali birand çok güzel yönetiyor programı. Hem başbakan'ı sıkıştırıyor köşeye hem de sonra programı kayda çekip tayip'in demedim dediğini dediğini gösteren videoyu tekrar oynatan adama atın bunu diyerek espriyle geçiştiriyor. Kriz yönetiminden başka bişey değil. Sonuçta programda başbakan'a bir dediğin bir dediğini tutmuyor diyemezsin, böyle olduğunu gösterir hissettirir geçersin takdir ederseniz.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=39V0zfYqrfc

video'nun orjinali. bana pek şakayla edilmiş görülmemişti daha önce de izlediğimde. Birand gibi mimiklerini çok doğru kullanan bir insan için gayet sert bi ifadeyle söylenmiş bir laf. Yani orada başbakana satmak için, bakın ben kulağını çekerim demek için o çıkışı yapıyor. Kendisi madem duayen o zaman zaten o haberi kendisi önceden kontrol edecek, başbakanın o söyleminin bulunduğu ses veya görüntü kaydını bulacak ve başbakan "ben öyle bir laf etmedim" dediği zaman kendi çalışanının, mesai arkadaşının arkasında duracak onu yem etmeyecek orada.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse beyler kör ölür, badem gözlü olurmuş sözünü bir kez daha gördük.

Birand özünde belki iyi bir adam olabilirdi ama bu vatan için millet için pek bişey yapmadı.

Belki ailesini düşündü, belki doğacak torununun geleceğini riske atmak istemedi. Kendi için haklı sebepleri vardı belkide.

Ama bu sebepler gerçeği hiç bir zaman değiştirmeyecek. Göçtü gitti ailesine sabır dileyelim ama kendisine yine rahmet dilemeyeceğim.

Eğer öbür taraf varsa orada kendi hesabını kendisi verecektir. Doğrularıyla yanlışlarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...