Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bülent Arınç'ın yeğeni

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

kardeşim...neden balık hafızalısınız lan bu kadar? bu Adaletini Kırdığımın Partisi iktidara hep <<80>> senelik cumhuriyet iktidarlarının yaptığı adam kayırmaların, haksızlıkların, hırsızlığın, talanın, vurgunun hesabını soracağız diyerek gelmedi mi?!?! Tayyip sultan meydanlarda insanlara hep bu vurguyu yapıp ne kadar ADALETLİ bir KALKINMA PARTİSİ olacaklarını söylemedi mi?
Millet balık hafızalı da siz eğitimli genç kafalarsınız koçlar. Yapmayın böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

günün stresini atıyolar kızarak. masturbasyon bi nevi abi arada kalma sen açıkça görülebilen şeyleri söyleyerek.

halk bu ve hakediyo muhabbeti iyi güzel de kimseyi tatmin etmiyor. sövmeye, saymaya ihtiyaçları var insanların. o zaman bulunduğumuz durumdan kurtulmak için bir şeyler yapıyormuşçasına sevinebiliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

haksızlıkları kullanamama problemi yok ortada, bu konuda chp, mhp nin bir sorunu yok, problem vatandasta.agzina sicsan şükür diyecekler.
bir de bu tarz olayları onemsizmis gibi gosteren, normal karsilayan guruh var, onlar daha tehlikeli.okumus ama cahiller, paranin köleleri.medeniyet, insanlık, hak eşitlik görmemiş, bilinci gelişmemiş kişiler.3. dunya ulkesine uygun insanlar.

sen napıyorsun tepki olarak falan fistan ?
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

Fistan said:

haksızlıkları kullanamama problemi yok ortada, bu konuda chp, mhp nin bir sorunu yok, problem vatandasta.agzina sicsan şükür diyecekler.
bir de bu tarz olayları onemsizmis gibi gosteren, normal karsilayan guruh var, onlar daha tehlikeli.okumus ama cahiller, paranin köleleri.medeniyet, insanlık, hak eşitlik görmemiş, bilinci gelişmemiş kişiler.3. dunya ulkesine uygun insanlar.

sen napıyorsun tepki olarak falan fistan ?

Patide laf sokuyo o da bir görev! Görevin büyüğü küçüğü olmaz ve görev kutsaldır sdf
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

CHP'li olmamama rağmen CHP'ye oy verdim, başka verecek parti olmadığı için iğrenç seçim sisteminden dolayı. LDP'ye vermek istiyordum ama 100 oy aldıkları için toplamda haydi boşa gitmesin AKP'ye yaramasın diye CHP'ye attım.

Pişman mıyım? Evet. Keşke hiç oy kullanmasaydım.

boş oy at. ben boş oy atacağım gelecek genel seçimlerde. çünkü türkiye'de seçmenini dinleyen, seçmeninin ihtiyaçlarına çözüm bulmaya çalışan parti yok. newspeak terimler üzerinden laf dalaşı ve adam kayırmadan öteye gidemiyor icraat.

Ak Parti'ye oy vermek istemediğin için zorla CHP'ye oy verdiğini düşünüyorsan, verme o oyu CHP'ye. Ben Büyükşehir'in CHP'de olduğu bir şehirde yaşıyorum. Gördüklerim ve etrafımdan duyduklarım beni CHP seçmeninden ve siyasetçisinden soğutuyor. Doğma büyüme buralıyım hem de.

Ekranlarda, seçimlerden önce seçim meydanlarında, nutuklarda hep aynı laflar, birbirinin tekrarı sözler. İş yapmaya gelince her iki tarafta da aynı yöntemler izleniyor.

Ben bu lafları anneme babama ettiğim zaman annem "sütümü helal etmem sana" diyor. Ne istediğini bilen birey olabilmek için anamıza babamıza yalan mı söyleyelim? Ülkenin geldiği tıkanmışlık durumuna bakar mısınız?

Verme oy kimseye. Boş at gitsin. Bir rey bir reydir.
Sosyal ağlarda paylaş

ne güzel akıl vermişsin?!?!
ben chpli olmadığımı yukarıda yazdım ve tekrarlıyorum.
en kötü chp iktidarı bile her şart altında her zaman bu şeriatçı, teslimiyetçi, neyi yapmayacağım dediyse yapan, abd-ab-israil emrinde ki akepe iktidarından daha iyidir. oy kullanmamak,"ben saksıyım,beni istediğiniz gibi sulayın,ister üzerime işeyin,ister köpeğinize işetin,isterseniz günlerce su vermeyin" gibi bir şey...oy kullanmak en önemli vatandaşlık hakkı ama oy kullanmamak verilen bu hakkı elinin tersiyle bir tarafa itmektir. bugün akepenin 50%ye yakın oy almasının en önemli nedeni son seçimlerde bile oy kullanmayan neredeyse 28%lik kitledir. yanlış yapmışsın. yaptığın yanlışı tavsiye etmen daha da yanlış...
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

he canım he. görüyoruz kim kurt kim çakal.

ayının burnuna tasma geçirirler oynasın diye. niye biliyor musun? ayının sinirlerinin toplandığı yerdir burnu. burnundaki halkayı tutup bir çektin mi açıdan dans eder hayvancağız. çoluk çocuk da eğlenir.

bilmem anlatabildim mi?

Yoo anlatamadın, çok alakasız oldu üstüne.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...