Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

BlueDreams said:

Hayır şuan tartışılır, sonuçta isim olarak bakarsan FB önde görünüyor da GS+Sneijder olursa tartışcak bişey kalmaz.

Bir de teknik direktörler güce dahil ediliyorsa FB Beşiktaş'tan bile güçsüz olur :P

performans olarak bişi demiyorum gs nin önündeyiz diye ama kadro kalitesi olarak şu an açık ara ligte en iyi kadro bizde meireles krasic kuyt sow gibi dünya markası kim var abi gsde? melo ve eboue hariç kimse yok ki melonun hali ortada bu sezon. ama bizde de selçuk inan gibi semih gibi yüreğiyle oynayabilen adam yok.kuyt-sow hariç gerisi yalan. selçuk geçen seneki kadar iyi olmasa bile hala şu an ligteki en iyi performansı ortaya koyan orta saha oyuncusu.
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki ben sadece marka olarak söyledim. gs de eboue geçen sene çok iyiydi ama bu sene alakası yok. geçen sene kafa kafayaydı ikisi ama bu sene gökhan>eboue her türlü. hasan ali desen > (balta+riera) X2 adeta dsdsfsd.

kalite olarak her türlü gsden öndeyiz ama takım olarak büyük uyumsuzluk yaşıyoruz acayip bir zaafiyet var ben kesinlikle tek bir şeye bağlıyorum sorunu ; christian baroni. bu adam oyundayken takım adeta ağlıyor forvet hattında. pozisyon üretmek kenara dursun iki pas yapamıyor takım ileride. bi kayseri maçı var iyi oynadığı onda da son vuruşlarındaki kalitesini konuşturdu =p bide MİY maçıydı galiba girdiği gibi vurdu orta sahadan gol oldu son dk. adam bundan ibaret. şundan bi kurtulsak kesin rahatlıcaz gibi geliyo bana.
Sosyal ağlarda paylaş

BlueDreams said:

@Liebe
İsme mi bakıyosun cisme mi? Biz de de Baros,Riera var o kafayla bakarsan isim olarak Kuyt,Krasic'ten baya büyük adamlar.
E kariyere bakarsan Melo da Meireles'ten iyi. Eboue'yi falan tartışmıyorum zaten ama isimle olmuyor bu işler.

OHHHHHHHAAAHAHAHA

abiiiiiii :D

adam şampiyonlar ligi şampiyonu takımın banko orta sahası?

neyin kafasını yaşıyorsun?

2 sene l.poolda oynayıp 2004te avrupa kupasında 5 gol atıp gol kralı olup başka bir şey başaramamış baroş kuyttan mı iyi?

oy oy oy anam oy
Sosyal ağlarda paylaş

Pewpew said:

gökhan>eboue her türlü. su tamamda
hasan ali desen > (balta+riera) X2 adeta dsdsfsd. bu olmamıs

amacım hasan aliyi göklere çıkarmak değildi abartı yaptım biraz =) hasan ali ilk maçlardaki uyumsuzluğunu attı üstünden iyi işler çıkardı son maçlarda. ama riera da çok başarılı özellikle sol bek olmadığını düşünürsek yine de hak birazcık daha iyi ondan.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

Kariyer olarak baros > kuyt, riera > krasic, meireles > melo dedi adam. Sonra gelip eternal ile pzeroya laf ediyoruz.

bazen kendime sinirleniyorum niye girip şu forumda iki düzgün futbol muhabbeti yapmaya çalışıyorum diye.

abi kendi takımımı yeriyorum, kötüyüz diyorum isimler iyi ama futbol yok dyorum , adam ordan götü boklu baroşla rierayı, kariyerinde çirkeflikten başka hiç bir şey başaramamış meloyu kral yapıyor; her şeyiyle dünyada herkesin gönlünde taht kurmuş kuyta, meirelese laf ediyor...

edit: biraz abarttım tabi son dediğim kuyt için geçerli özellikle...
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçeliyim, Hasan Ali kadar tırt bir adam Fenerbahçe'de görmedim. İlker vardı eskiden o bile daha iyiydi. Ne orta yapabilir, ne top sürebilir, ne pas atabilir, adam kesse arkasını boş bırakır. Selçuk'un değişik versiyonu tırtx10 bir adam.. Fenerbahçe'yi her platformda övelim eyvallahta cahil olmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

dünya starı demedik hak için ama türkiyede daha iyisi var mı ben bilmiyorum açıkçası. ayrıca ben baya baya beğendim son maçlardaki performansını ben mi yanlış adamı izliyorum? geçen sene kayserinin izlediğim maçlarında şimdikinden 10 kat daha iyiydi tabi ama bu kumaşı olduğunu gösterir ilerleyen zamanlarda çok daha iyi olacaktır umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...