Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

60 yaşında bir erkek aşık olur mu?

SekerPembe

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

Yanaktan öpmek şehvetten cok şefkatle alakalı geliyor bana bilmiyorum. Hele ki arada bu kadar yas farkı olunca. Ben o yasta olsam da birisine asılsam yası ne kadar ufak olursa olsun elini öperim mesela. Herkesin ortasında yapmam tabi.

evet ama yanağımdan başka bir yerimden öpemez zaten o boyutta bir durum yok. resmiyiz gayet. Ama şefkatte olabilir bilemiyorum gidip geliyorum bi diyorum kızı görüyor bi diyorum gözümün içine içine bakıyo sürekli yanına çağırıyor, herşeyi anlatabilirsin diyo :S
Sosyal ağlarda paylaş

jacabo said:

e seninde fantezin olabilir ne biliyim
yasli biriyle iliskiye girmek gibi

veya
sende asiksindir

hic birsey istemiyorsan zaten tavrini koyman lazim cok tartisilacak birsey degil bu

yani diyelim ki ben istedim adam hazır mı bekliyor sanki.
ikincisi asla böyle bir isteğim yok sadece davranışları kafamı karıştırıyor.
hani sapık desem değil, öyle sapıkça yaklaşsa tepkimi koycam ama çok duygusal çok değer veriyor o yüzden şuan tepki koyamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

abi düşünsenize

şimdi bu kızın tek derdi, 60yaşındaki adamın öpmesi yani.

bu.

kalanında ne bileyim dünyada olan bitenden alakası yoktur, büyük ihtimalle bi görüşü yoktur.

çok garip bi hayat lan. nefes alıp veriyorsun, sonra "ay beni yanağımdan öbdü. onu düşüneyim" diyorsun.

hücreler enerji üretiyor, beyinde elentinklenme oluyor.

bütün o hücreler, grey matter falan harcanıp gidiyor ha.

kezbanları toplayıp süper bilgisayar yapsan mesela, ne faydalı olurlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yani diyelim ki ben istedim adam hazır mı bekliyor sanki.
ikincisi asla böyle bir isteğim yok sadece davranışları kafamı karıştırıyor.
hani sapık desem değil, öyle sapıkça yaklaşsa tepkimi koycam ama çok duygusal çok değer veriyor o yüzden şuan tepki koyamıyorum

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

yanak yanağa mı değdi yoksa dudaklar yanak ile temas edip doyurucu bir muck sesi çıktı mı

alemsin ya bayıldım gülmekten :))))
evet önemli bir noktaya dikkat çekmeşsin, hayır yanak yanağa öpmedi. iki eliyle yüzümü tutup önce bir yanağımdan sonra diğer yanağımdan öptü
bilmem açıklama yeterli mi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...