Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeniden Dogus-(SEKER BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN)


misroi

Öne çıkan mesajlar

Drothan Hermit, Drange Hermit ve Jacqueline ciftinin ogludur. Kendisi Magia yuksek Mage okulunda okumaktadır ama babasının ve annesinin, Misroi amcasının, Esmeralda teyzesinin ve kuzeni Nakata'nın birdenbire Moonglow acık sularında kayboldgunu ogrenir ve Mage okulundan bir apprantice olarak ayrılıp ailesinin neden kayboldugunu bulmak istiyordur. Moonglow yakınlarına daha yeni varmıstır ve kendisi deneyimsiz ve tecrubesizdir. Su anda babasının ve ailesinin arkadaslarını aramaktadır ve onlardan kendisini egitmesini istemektedir. Ailesinin Kotu tanrılar tarafından hapsedildigini bilememektedir.

Drothan Hermit'in bide Savascı bir kardesi vardır. Onunda adı Deranged Hermit tir. Ama kardesinin nerde oldgunu bilmemektedir. Sag dan ve soldan duymus oldgunu Halfling Barına gider ve msj panasuna bakar acaba babasından bir msj kalmısmı diye. Mesaj panasunda babasının arkadası olan Kumadamın imzasını gorur ve 2 haftaki yolculuga ailesini bulmak umidi ile katılmak ister.

2 deneyimsiz kardesi Sosaria adlı bi duna ve cok uzun bir yolculuk beklemektedir. Acaba bu 2 kardese yardım eden olucakmı? Drothan Hermiti 2 haftaya kadar buyu yeteneklerini gelistirmesine yardım eli uzatan olucakmı? Acaba bu 2 kardes Ailesini bulabilceklermi?

(Arkadaslar evet anlamıs oldgunuz gibi pes etmiycem ve ATL serverinde yeni bir char acıcam ve yardımınıza ıhtiyacım var) (SEKER BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN)
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

:D iyi etmişsin zevk aldığın sürece bırakmanın bir anlamı yok

bu arada öbür konuya bu haberi yazmamışsın[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
my god comes in a wrapper of cellophane
my god pouts on the cover of the magazine
my god's a shallow little bitch trying to make the scene*
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...