Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Levent Kırca

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Yok abi karaktersizlik değil.Kelime aklıma gelmiyor kinaye mi desem ironi mi desem oda değil.Levent kırca farkındaysanız Kılıçdaroğlu üzerinden iktirada laf sokuyor orada ^^ Dışarıda ki büyüklerle de oturup epey tartıştık bu durumu bir çoğu anlamamış durumda olayı hatta şöyle söyleyeyim Levent indikten sonra sunucu da ciddi olmadığını söyledi.O salonda anlamamazlıktan gelen herkes anlamamaya devam etti.Bağırarak küfür eden mi dersin salonu terk eden büyük kalabalık mı dersin hak verik alkışlayanlar mı dersin hepsi vardı.Anlayanların yüzünde ise büyük bir tebessüm oluşmuştu.Bazıları kahkaha bile attı.Hani Levent Kırca ciddi olsaydı sunucu onu dedikten sonra beklemez direk sahneye abanırdı

Bu arada videoyu izlemedim.Tamamı var mı orada ^^ Bakayım bir ulusal tvden canlı izleyenler veya salonda olanlar varsa ne demek istediğimi anlayacaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Valla videoda gayet ciddi görünüyor, kendinizi kandırın da biz yemeyiz yani. Sen ve büyüklerin körsünüz galiba. Hoş bu ülkede sen ve büyüklerinin kör olmasından dolayı bu hallere düştü, millet Tayyip Erdoğan gibi bir adamı kahraman ilan etti. O kadar kötüydünüz ki, şu Kasımpaşalı adam halk kahramanı oldu, lol.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Valla videoda gayet ciddi görünüyor, kendinizi kandırın da biz yemeyiz yani. Sen ve büyüklerin körsünüz galiba. Hoş bu ülkede sen ve büyüklerinin kör olmasından dolayı bu hallere düştü, millet Tayyip Erdoğan gibi bir adamı kahraman ilan etti. O kadar kötüydünüz ki, şu Kasımpaşalı adam halk kahramanı oldu, lol.

kasımpaşalı olması neyi değiştirir senin kafanda biraz örümcekli..
Sosyal ağlarda paylaş

Salonda bulunuyor muydun ? Yada canlı yayının tamamını izledin mi ?

Tamam hadi senin mantığından yola çıkalım.Levent Kılıçdaroğlunun kafasını tuttu suya batırdı çıkardı batırdı çıkardı.Hemde kılıçdaroğlu perdelerin arkasındayken ? Ardından konuşması bitti.Sunucu çıkıp Levent Kırcanın ciddi olmadığını ve büyük bir söz üstadı olduğunu vurguladı.Şimdi salonun arkasında ki Kılıçdaroğluna laf düşmedi diyelim adam terk etti aceleyle peki Levent Kırca'yada mı cevap hakkı doğmuyor ?

Diyorum ki adam orada dilini konuşturdu.Orada asıl topa tuttuğu Kılıçdaroğlu değil.Durumu ne kadar ciddi gördüğünü bilmiyorum fakat o konuşmada direkt olarak iktidara laf sokuyor.Ayrıca bu konuşmanın yaklaşık 1.5 dakikası bulunmuyor eğer merak ediyorsan o eksik kısımda konuşmanın zeminini hazırlıyordu.Levent Kırcanın iktirada laf soktuğunu anlayan insanların yüzünde tebessüm oluştu ve alkışladılar.Levent Kırcanın Kılıçdaroğluna laf soktuğunu düşünen insanlar ise küfür edip salonu terk ettiler bazıları ise ciddi bir ifadeyle alkışladı.Bunu dışarıda uzun uzun büyüklerimle tartıştım.Büyükler diyorum çünkü genç nüfus fazla yoktu.Sadece Tgb ve Chp gençlik kolları ufak bir kalabalıkla destek vermişti.Genel olarak 30-60 yaş arasında ki insanlar vardı dolayısıyla büyüklerimle de tartıştım.Sadece bir tanesi benim gördüğümü görebilmiş diğerleri ise sözlerden anlam çıkaramayanlar.Hani iki dakika mantıklı düşünün.Laf yiyen ve laf sokan perdenin arkasında sunucu perde önünde hepsi birden birbirine atıflarda bulunuyor ve hiç birine konuşma hakkı düşmüyor ?

Ekleme : Belki sadece Levent Kırca'nın konuşmasını dinleseydim bende aynı anlamı çıkarırdım fakat Kılıçdaroğlu'nun açıklamasını da dinlemek gerekli yani ondan önce yaptığı konuşma.Ardından sunucunun söylediklerini de dinlemek gerekli ki bence sunucuya bunları söyleyen Levent Kırca'ydı.Yanlış anlaşılmayı düzeltmek istedi.Bunu düşünmemin sebebi ise sunucu perdenin arkasında kısa bir vakit geçirdi yada hazır siyasete girişmişken çok fazla mürit kaybetmeyeyim diye düşündü :)
Sosyal ağlarda paylaş

Konuşmasının sonundaki söyledikleri yakışmamış Levent Kırca'ya. Ama Kılıçdaroğlu ile ilgili söylediklerinde yerden göğe kadar haklı. Kılıçdaroğlu'nun kendisi hep şikayet etmiyor muydu Erdoğan'la birlikte katıldığı toplantılardan Erdoğan'ın hemen konuşmayı yapıp çekip gitmesine?
Levent Kırca'nın tepkisi sanatçı tepkisi. Deli de olurlar, akıllı da. Ben böyle bakıyorum. Hee, bu yaptığı hareket sayesinde ULUSAL KANAL ve AYDINLIK hariç hiçbir kanal ve gazetenin duyurmadığı, takip etmediği FERMAN PADİŞAHIN,ÜLKEMİZ BİZİMDİR sanatçı girişimi tüm Türkiye'ye duyurulmuş oldu. Fena da olmadı. Bu ülkede pısırık pısırık oturan halk ufak da olsa bir şeylerin kıpırdadığını görmeli, duymalı, hissetmeli.

Levent Kırca'nın sanatını ve sanatçı kişiliğini eleştirenlere ise gülüyorum ve hatta güleyim B)-
Sosyal ağlarda paylaş

MasterHapLo said:

levent kirca + mujdat gezen ikisi arayis pesinde politikaya atilmaya calisiyorlar ama yanlis ata oynuyorlar. ulusal kanattan istedikleri yere gelemezler eger amaclari meclise girmekse.

al işte, kafaya bak. ben böyle yazınca da bana kızıyorlar. müjdat gezen veya levent kırcanın milletvekili olmak istediğini sanırım Müjdat Gezen ve Levent Kırca'da bilmiyorlardır. Sanatçıların siyasete sadece milletvekili olmak için girdiği bir ülkede, siyaset yapmanın sadece meclise girmek sanıldığı bir ülkede bu şekilde yazılması-düşünülmesi de normal aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...