Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kubilay'ı unutmadım, unutmayın, unutturmayın

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

:)dert-dava hep aynı. ciddi konuları trollemek, palyaçobebek takma ismi almak, yerli yersiz gereksiz espiriler ve hatta sululuklar yapmak hep kamuflaj değil mi? bu cumhuriyet ile sorunu olan insansın, tıpkı diğerleri gibi. yazık...cumhuriyet kimsesizlerin bile kimsesi oldu ama demek ki senin cumhuriyetin olamamış.
Sosyal ağlarda paylaş

clownbaby said:

-Fransa yapımı hafif bombardıman uçağı Breguet 19'un önünde Dersim'e atılacak bombayı tutan Sabiha Gökçen.- Harekât neticesinde bölgede yaşayan 13.000'den fazla insan ile 199 asker öldü, 12.000 insan zorunlu göçe tabi tutuldu.-

kubilayı hatırlamışken hatırlamamız gereken başka fantastik insanlar da olduğunu unutmayalım. 199 canımız gitti bu dersim isyanı neticesinde.

İlk önce başlık Kubilay'ın öldürülmesi ile ilgili ve dolayısıyla menemen'i de içine alan bir olay. Dersim ile ne alakası var ? Onun için ayrı başlık var zaten ve oradan tartışmaya devam edebilirsin. Bağlantı kurmak yerine sidik yarıştırır gibi böyle bir mesaj atman saçma olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

:)dert-dava hep aynı. ciddi konuları trollemek, palyaçobebek takma ismi almak, yerli yersiz gereksiz espiriler ve hatta sululuklar yapmak hep kamuflaj değil mi? bu cumhuriyet ile sorunu olan insansın, tıpkı diğerleri gibi. yazık...cumhuriyet kimsesizlerin bile kimsesi oldu ama demek ki senin cumhuriyetin olamamış.

sene 2012 olmuş hala nostalik devlet, sistem tapıcılığına devam. hayatta ciddi olarak tanımladığı topaklar bu şekilde olan insana azıcık düşünüp hayattaki önceliklerini, değerlerini gözden geçirmesini buna yapmayacaksa da en az 1 katatürk dövmesi yaptırdıktan sonra ayyıldız kolyeyle arzı endam etmesi tavsiyesinden başka verecek tavsiyem yok. eğer katatürk dövmen falan mevcutsa yine de kendini gözden geçirme tavsiyeme uy, kolaya kaçma.

not: seni kırmak, sürekli kızmanı sağlamak gibi bi derdim yok. eğer öyle birşey hissettiysen benim yanlışımdır KuddusiMavra. peace
Sosyal ağlarda paylaş

genelde sadece okuyorum, pek yazmiyorum. rica etsem Ataturk'un ismini yazarken kataturk degilde sadece Ataturk ya da K.Ataturk o da olmadi MKA olarak yazabilir misin? Cok sevdigim bir insandi, kucuk harfle yazinca hakaret gibi algiliyorum. Fazla zaman almaz eger zamandan kazanmak amaciyla oyle yapiyorduysan.

sevmedigin begenmedigin biriyse, asagilamak icin yapiyorduysan diyecek pek biseyim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...